“Nogribējušies vecpuiši” un “jukušie” Precētie pret brīvajiem pamatīgi “apčakarē” īstu skaistuli

9 komentāri
“Nogribējušies vecpuiši” un “jukušie” Precētie pret brīvajiem pamatīgi “apčakarē” īstu skaistuli
Publicitātes foto

Pirmdienas, 21. novembra, vakarā  tautu atkal priecēja šovs Precētie pret brīvajiem. Arī šoreiz tajā startēja varen kolorīta kompānija, kuri uzvaras dēļ bija gatavi tēlot jukušos un nogribējušos vecpuišus. Galvenajai varonei bija īpaši grūti saprast, kurš no puišiem ir brīvs.

Sērijas galvenā varone bija apburošā Liene Kaijaka, kura uzreiz uzsvēra, ka nevēlas puisi ar kazbārdiņu un brūnām acīm. Meitene, iepazīstinot ar sevi, atklāja kādu satraucošu detaļu – viņas pēdējās attiecības bija uzreiz ar diviem vīriešiem, kuri kopā veidojuši vienu ideālo.

Lieni uz randiņiem veda brīvais dzīves filozofs Nauris, Edgars, kurš spēlei pieteicies, jo tuvākajā laikā plāno apprecēties, un aizņemtais Valdis.

Naurim spēlē palīdzēja māsa un brālis. Puisis meiteni sagaidīja ciemos ar pankūkām. Lienei uzreiz radās aizdomas, ka Nauris ir aizņemts. Puisis neslēpa savu neordināro dabu, pat nodziedot dziesmu par “mazām vistiņām”.

FOTO

Brālis un māsa nošausminājās, ka Nauris izskatās jucis, bet Lienei pēc šīs ērmošanās radās pārliecība, ka tādam zēnam tiešām nevar būt meitenes.

Otrais Lieni randiņā veda Edgars, kurš topošajai sievai Santai uzreiz paziņoja, lai neuztraucas – viņš randiņā nebučosies, jo ”nav, ko tās lūpas smērēt”.

Santa konkurenti novērtēja kā smuku meiteni un ar interesi vēroja, kā pašas topošais vīrs bārsta komplimentus svešajai skaistulei.

Edgars uzzināja, ka Lienei ir sešus gadus veca meitiņa, kas viņu mazliet samulsināja. Kamēr Edgars steidza pēc padoma pie draudzenes, Liene metās pētīt viņa mitekli. Pēc izpētes viņa uzreiz secināja, ka puisis ir aizņemts – viņa mājās ir pārāk daudz sievišķīgu smukumlietiņu.

Tomēr beigās Edgaram izdevās Lieni pārliecināt. Meitene bija pamatīgi samulsusi, tāpēc lūdza padomu draudzenei, atzīstoties, ka otrais puisis viņai licies ļoti skaists un iepaticies.

Pirms trešā randiņa Valda draudzene Sindija paziņoja, ka teiks mīļotajam “stop”, ja viņš līdīs dāmai biksītēs vai darīs ko amorālu. Mīļotā viešņu Sindija novērtēja kā simpātisku, iespējams, pat Valda gaumē.

Arī Valda dzīvoklī Lieni mazliet samulsināja romantiskie akcenti, taču Valdis veikli izlocījās. Puisis uzaicināja dāmu uz romantisku deju, kuras laikā iedeva arī bučiņu. Draudzene pēc šī gājiena deva mīļotajam brīvu vaļu – viņa pati izaicināja Valdi uz kārtīgu skūpstu ar svešinieci, lai līdz galam pārliecinātu meiču.

“Vecpuisis nogribējis un tagad grib paņemt jaunu, smuku meiteni,” mīļoto nerātnībām pamācīja Sindija. Liene gan plānu uzreiz izgāza, paziņojot, ka pirmajā randiņā buču uz lūpām nebūs. Tomēr Liene noticēja – pēc randiņa viņa paziņoja, ka Valdim jābūt brīvajam.

Izšķirošajā randiņā ar visiem trim meitene kā pirmo aizņemto nosauca brīvo Nauri. Spēlē uzvarēja precētie – Liene kā brīvo izvēlējās Valdi. Puisi kopā ar mīļoto meiteni saņēma 800 eiro, bet Liene atzinās, ka džeki viņu pamatīgi apčakarējuši.

VIDEO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl