Precētie pret brīvajiem krāpšanas skandāls noslēdzas ar īstu bildinājumu

10 komentāri
Precētie pret brīvajiem krāpšanas skandāls noslēdzas ar īstu bildinājumu
TV3 publicitātes foto

Šova Precētie pret brīvajiem jaunākā sērija nes ne vienu vien pārbaudījumu – kā brīvajai meitenei Diānai, tā arī attiecībās esošajam pārim – Aivaram un viņa draudzenei.

Šova 3. sērijas galvenā varone ir alkohola veikala darbiniece Diāna. Pirmajā randiņā ar brīvo puisi Armandu, mēģinot noskaidrot, vai puisis par savu attiecību statusu nemelo, Diāna Armandu izaicina uz īstu bučošanos. Armandam divas reizes nav jāsaka, un puisis nododas kaislīgam skūpstam. ”Tā jau man patīk bučoties, bet ar Armandu? Viņš bija mazliet nobijies, un skūpsts nesanāca tāds, kādu es gaidīju,” vēlāk atklāj Diāna. Viņa gan neslēpj, ka radušās aizdomas, ka Armands ir brīvs puisis.

Īsts ”cietais rieksts” izrādās otrais puisis, kurš, kā paredz šova noteikumi, ir aizņemts.

”Aivaram es ļāvu apķert meiteni un, ja vajadzēs, iedot bučiņu uz vaiga. Varbūt mīļi pieskarties, uzlikt roku uz kājas, bet ne kaut ko vairāk,” to, cik tālu saskarsmē ar brīvo meiteni ļāvusi iet savam draugam, komentē Agita un atklāj, ka pašai visvairāk bail, ka viņas draugam spēles dalībniece varētu iepatikties.

Foto

Arī otrajā randiņā Diāna puiša statusu cer pārbaudīt ar skūpstu. Vēl viņa plāno iesēsties klēpī, padīdīties, varbūt mazliet pieskarties…

Jau pirmajās minūtēs Aivars Diānu apber ar komplimentiem. Izrādās, Agita tādus saņemot daudz retāk. ”Viņš jau izteicis tik daudz. Būs pēc tam jāparunā,” randiņu vērojot ekrānā, komentē Agita. Viņa neslēpj: ”Ja viņš vienmēr šitā runātos ar mani, būtu superīgas attiecības.” Tikmēr Aivars tā aizraujas ar randiņu, ka nemanot draudzenei atklāj visus savus grēkus un noslēpumus. Izrādās, kamēr draudzene mājās, Aivars kopā ar draugiem mīl apmeklēt Rīgas naktsklubus.

Tikmēr Diāna kaļ puiša atmaskošanas plānu. Viņa Aivaru aicina atnest segu, izģērbties līdz pusei un kopā ar meiteni uztaisīt ”selfiju”. Puisis piekrīt, bet viņa draudzene šo sauc par šausmīgu piedāvājumu. Kamēr Aivars pamazām izģērbjas, viņa draudzenē mostas milzu greizsirdība. ”Kas tas vispār par izaicinājumu?! Padauza!” vērojot notiekošo pašas dzīvoklī, teic Agita un mīļoto par šādu uzvedību nosauc par pretekli. Slaukot asaras, Agita nemana, ka Aivars aiz Diānas muguras slauka skūpstā ar svešo meiteni ”nosmērētās” lūpas. ”Šovs nav to vērts, lai kaut ko tādu izdarītu,” atzīst Aivara draudzene. Kamēr Diāna gandarīta ar randiņa rezultātu, pāri sagaida pamatīga izskaidrošanās. Aivars ir krietni pārkāpis robežas. ”Mūsu gultā, kur mēs guļam, tu liecies iekšā ar kaut kādu… Tu pat nezini, kas tas ir par cilvēku! Tu gulies gultā ar svešu meiteni. Tu man nekad mūžā neesi tā rokas turējis kā viņai,” skaidrošanos iesāk Agita. Aivars taisnojas, ka kopā ar Diānu izlicies. ”Kad tu izliecies, tu esi ideāls,” teic Agita.

Video

Diānas trešais randiņš paredzēts ar aizņemto puisi Ati. ”Tas, kas ar citu meiteni randiņā, tas viss ir izrunāts. Es domāju, ka Zitai nebūs pamata būt greizsirdīgai,” atzīst Atis. Tikmēr Diāna ir apņēmusies attiecību spēlē uzvarēt un ”iet uz pilnu banku”.

”Noteikti nav sapņu randiņš,” notiekošo komentē Ata sieva Zita. Tikmēr Diāna atklāj, ka viņai nepatīk vīrieši ar kazbārdiņām, kas nepārprotami ir Atim. Lai pārbaudītu Ata attiecību statusu, Diāna izaicina uz ko gana pikantu: ”Uztaisi man masāžu!” Pats atzīst, ka nav nekāds masāžas meistars, pat uzklausa sievas padomus. Tikmēr Diāna iet paokšķerēt vannasistabā un atrod fēnu, bērnu mazgāšanas līdzekļus, higiēniskās paketes. ”Es esmu pārliecināta, ka šis varētu būt melis,” trešajā randiņā atzīst brīvā meitene. Atis tikmēr vēl cenšas izlocīties, bet sieva viņu nosauc par… idiotu. Nekas Diānu nespēj pārliecināt, ka Atis ir brīvs, un viņa atstāj vīrieša mājokli.

Randiņā ar visiem trīs puišiem Diānai jāpaziņo, kurš no visiem ir brīvais. Meitene kļūdās. Šova Precētie pret brīvajiem trešajā sērijā uzvar aizņemtais Aivars, kurš kopā ar draudzeni saņem 1000 vērtu dāvanu karti.

Ar uzvaru vakars vēl nav galā. Aivars, saņēmis dūšu, lai glābtu sašķobītās attiecības, bildina mīļoto meiteni Agitu. ”Es mīlu tevi, jo tu esi pati labākā, pati mīļākā. Tu man piedod manas kļūdas!” nometies uz celīša draudzene priekšā saka Aivars. Agita piekrīt kļūt pat viņa sievu.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl