”Precētie pret brīvajiem” Jānis paziņo par attiecībām ar aizņemto Jūliju; meitene baumas noliedz

69 komentāri
”Precētie pret brīvajiem” Jānis paziņo par attiecībām ar aizņemto Jūliju; meitene baumas noliedz
Skaties.lv

”Precētie pret brīvajiem” septītā raidījuma galvenais varonis atklāj Skaties.lv negaidītus jaunumus. Puisis paziņo, ka pēc spēles aizņemtā meitene Jūlija pametusi līgavaini Raimo, lai ļautos attiecībām ar viņu. Savukārt Jūlija, uzzinot šo versiju no Skaties.lv, neslēpj, ka ir pamatīgā šokā – viņa ar Raimo šobrīd krājot naudu kāzām un par Jāni jau sen aizmirsusi.

Kā Skaties.lv ziņo Jānis, lai arī viņš spēlē izvēlējies aizņemto meiteni Jūliju, līdz ar to zaudējot 800 eiro naudas laimestu, savā ziņā izvēle esot bijusi pareiza. Kā Skaties.lv stāsta Jānis, aizņemtā meitene Jūlija pēc spēles izšķīrusies ar līgavaini Raimo un izveidojusi attiecības ar viņu.

Jānis

Jānis

“Neteikšu, ka viņa pameta līgavaini manis dēļ, bet, jā viņi pēc šova izšķīrās, un mēs ar Jūliju pāris nedēļas tikāmies. Jā, tās bija romantiskas attiecības.”

Pēc puiša stāsta, romāniņš ildzis aptuveni divas nedēļas.

UZMANĪBU! Lai apstiprinātu savus vārdus, Jānis atrāda mīļu bildi no abu radiņa! Apskati te!

“Pieturējos pie saviem standartiem – divas nedēļas un viss. Pēc tam viņa aizbrauca uz Nīderlandi,” stāsta krūšturu atvēršanas čempions.

Skaties.lv sazinājās ar Jūliju, kura apstiprināja, ka patiešām atrodas Holandē, taču ne jau viena, bet kopā ar savu līgavaini Raimo, ar ko startēja šovā. Pāra attiecības dalība ”Precētie pret brīvajiem” tikai stiprinājusi, un viens no viņu plāniem Holandē ir sapelnīt naudiņu kāzām.

Jāņa paziņojums par it kā bijušajām attiecībām ar Jāni Jūliju šokē.

Jūlija

Jūlija

”Tam Jānim kaut kas nav labi ar galvu! Es esmu vienkārši šokā! Kādas attiecības? Jau divus gadus esmu kopā ar Raimo.

Mēs esam stipra komanda, viens bez otra nevaram. Dalība šovā mūsu attiecības tikai stiprināja. Kāda šķiršanās? Šīm baumām nav nekāda pamata,” apliecina Jūlija.

Viņa spriež, ka Jānis, iespējams, gribējis kaut ko vairāk un, nevarot samierināties ar zaudējumu, sacerējis šādu stāstu. ”Viņš nemaz nav manā gaumē! Ar Jāni nekas nesanāktu pat tad, ja es būtu brīva.

Jā, pēc šova viņš man rakstīja, vienu reizi pēc tam satikāmies draugu lokā, bet tas arī viss. Kādas attiecības? Šim puisim dzīvē nav bijušas attiecības, ko viņš vispār zina par attiecībām?” šausminās Jūlija.

Tev šis šķiet traki? Apskati ”Precētie pret brīvajiem” visu laiku lielāko skandālu TOP 10! Spied te!

Viņa uzsvar, ka abi ar Raimo ir ļoti laimīgi un turpina dzīvē iet kā vienota komanda. Abi saderinātie dzīvojot savā kopīgajā pasaulītē un citus tajā neielaižot, tāpēc dalība ”Precētie pret brīvajiem” abiem bijis neierasts piedzīvojums.

Kā Jūlija ar Jāni bučojās – video šeit!

Kā skaidro Jūlija, dzīvē viņa uz citiem puišiem neskatās, un arī Jāni spēles ietvaros nebūtu bučojusi, ja zinātu, ka brīvais puisis tā sacerēsies un beigās no visa izveidos tādu drāmu. Meiteni neuztrauc arī skauģu komentāri internetā – viņa ir laimīga ar Raimo, un tas ir viss, kam ir nozīme.

”Tos komentārus jau raksta cēsinieki, kuriem pašiem nav nākotnes. Visa viņu dzīve ir sēdēt televizora priekšā un aprunāt tos, kas kaut ko sasnieguši,” par skauģiem vien pasmejas Jūlija.

Foto: sērijas aizkadri

Bet varbūt tu gribi uz randiņu ar Jāni? Aizpildi pieteikumu un jau ceturtdien tiekamies ”Sunset Lounge”!

69 komentāri