57 komentāri

Jau šovakar TV3 ekrānos ar trešās sezonas kaislībām startēs ”Precētie pret brīvajiem”. Šova veidotāji izlēmuši sākt skaļi – pirmajā sērijā startēs, iespējams, visu laiku kolorītākais pārītis šīs spēles vēsturē – mīlnieki no Smiltenes.

Divu bērnu mamma Inga, tiekoties ar brīvo Andreju, uzreiz nāks klajā ar drosmīgu paziņojumu.

UZMANĪBU – Ingas stāsts bija tikai teātris! Kā patiesībā dzīvo šis pāris? Lasi te!

”Smiltenē ir grūti atrast vīrieti. Ļoti lielas problēmas ar alkoholu visiem,” randiņa partnerim neslēps Inga. Sieviete neslēps, ka ir divu bērnu mamma, bet ar bērnu tēviem vairs nav kopā tieši pašas iepriekš minētās problēmas dēļ. (Tā gan nav patiesība – Inga šo stāstu sacerējusi, lai apmānītu Andreju!)

Foto

Tikmēr Ingas mīļotajam Ansim pietiks uzmest konkurentam vien aci, lai secinātu, ka arī Andrejs ”izskatās pēc alkoholiķa”.

Ansis kļūs ļoti greizsirdīgs un neskoposies ar asiem vārdiem, kas raidīti Andreja virzienā, tāpēc raidījumā būs daudz cenzētu lamuvārdu.

Kā tas viss beigsies un vai patiešām izcelsies īsts kašķis starp abiem vīriešiem? ”Precētie pret brīvajiem” atklāj sezonu jau šovakar 21.00!

Ja vēlies randiņu ar brīvo, piesakies šeit!

Video

TOP komentāri

  • Smaidiņa
    +15 +15 0

    Smaidiņa

    Es nu gan arī nepiekrītu galīgi ,ka Smiltenē visi vīrieši ir alkoholiķi.Var redzēt daudz arī daudzus zolīdus , nenodzērušos vīriešus.Tas ,ka viņai ir tā gadījies ,tas nenozīmē, ka tādi i rvisi ,nevajag nomelnotvisus.
  • Prezidents
  • Heidy

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl