19 komentāri

”Precētie pret brīvajiem” sezonas atklāšanas sērijā uzvarēja precētie, taču brīvais puisis taksists Andrejs izteicās, ka gatavs turpināt satikties ar brīvo meiteni – skaisto Elenu. Nu viņš savas domas mainījis – Elena Andrejam vairs nav pa prātam, taču puisis jau pošas uz nākamo randiņu.

Video un foto no Andreja un Elenas kaislīgās tikšanās skaties šeit!

“Pēc šova nofilmēšanas man bija iespēja vairāk aprunāties ar brīvo meiteni. Aizvedu viņu uz centru pēc filmēšanas, aprunājāmies un sapratu, ka man ar viņu ”nav pa ceļam”.

Man nepatīk meitenes, kuras naudas dēļ gatavas uz visu – izģērbties, skūpstīties,” sarunā ar Skaties.lv Elenu kritizē Andrejs.

Taču vilšanās Elenā nav mazinājusi Andreja vēlmi atrast jauku meiteni, ar ko veidot nopietnas attiecības. Puisis ir apņēmības pilns jau ceturtdienas pēcpusdienā doties uz nākamo tikšanos – randiņu ar meitenēm, kuras pieteiksies uz viņa sirdi Skaties.lv!

Piesakies uz randiņu ar Andreju šeit!

Foto: Andreja gaitas šovā

Kā atklāj Andrejs, viņu interesē patiešām nopietnas attiecības – uz naudas tīkotājām viņš vairs neuzķersies. Uz nākamo randiņu taksists neņems līdzi arī saderināšanās gredzenu, lai gan ”Precētie pret brīvajiem” metās bildināt uzreiz trīs dāmas.

“Sapratu, ka tik vieglprātīgi pret sievas meklēšanu attiekties nevar. Šoreiz viss būs nopietni,” randiņam gatavojas Andrejs.

Izlasi arī, ko pēc šova saka saskanīgais Smiltenes pāris!

Video

TOP komentāri

 • Lote
 • Tors
  +3 +3 0

  Tors

  Visticamāk brīvā meitene to, ko beigās, kad atklāja kārtis, pateica par to čali noteikti to pašu arī saka par jebkuru citu, kas neatbilst viņas garlaicīgajiem standartiem. Tāpēc arī viena. Īpaši labs priekšstats neradās, kad bārstījās ar tādiem apvainojumiem un uzbraucieniem kameras priekšā. No ārpuses izskatās skaista, bet iekšpusē pilnīgs grausts. Gan jau vecmeitās arī paliks.... reāli tam čalim viņa nespīdētu pat tad, ja izvēlētos, jo iepriekš jau pateica, ka nav viņas gaumē. Visticamāk sadalītu naudas balvu un katrs aiziet savu taciņu. Domāju brīvajam jāmeklē citur sava pusīte.
 • Andrej
  +1 +1 0

  Andrej

  tiesībdebyliķiem/ķēm ir IQ mīnuss 1000. tapēc arī ir tik agresīvi, un atļaujās pazemot otru bez jebkāda pamata.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl