2 komentāri
Piemānītā Dita brīdina Gundara draudzeni: “Krāpšana” var turpināties
TV3 publicitātes foto

Pirmdienas, 7. novembra, vakarā TV3 skatītāji bija liecinieki trīs romantikas pilniem randiņiem, kuru centrā bija šarmanta rīdziniece Dita Dreimane. Lai arī attiecību spēle Precētie pret brīvajiem noslēdzās ar Ditas sakāvi un visu trīs kavalieru atraidījumiem, sieviete ar dalību vienā no apspriestākajiem TV šoviem ir apmierināta.

Rudens ”karstākajai” attiecību spēlei Precētie pret brīvajiem Ditu Dreimani pieteikusi draudzene Ilona, kura šovā uzklausīja sievietes pārdomas par puišiem pēc pirmajiem diviem randiņiem.

”Pieteikšanās šovam bija spontāna. Gribējās pamēģināt ko jaunu,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj 25 gadus vecā rīdziniece.

Visos trīs Ditas randiņos netrūka romantikas, taču tikai trešajā – ar aizņemto Gundaru – sieviete atvērās pa īstam. Vēlāk gan atsaucīgais un koķetais Gundars izrādījās melis, un iznesīgā uzvedībā ļāva viņam kopā ar draudzeni iegūt uz spēles likto naudas balvu.

”Gundara draudzenei es varu pateikt to, lai viņa uzmanās. Ja viņš jutās brīvi tagad, tad viņš arī turpmāk varētu uzvesties brīvi,” uzzinot, ka ir piemānīta, TV spēlē atzina Dita.

Foto

Viena no drosmīgākajām ainām, ko šarmantā sieviete piedzīvoja trīs randiņos, bija otrajā randiņā ar aizņemto Arni, kad daiļava nesakautrējās izmesties līdz krūšturim, lai pēc šķebinošā deserta ērti izbaudītu vīrieša ierosināto muguras masāžu.

Kādēļ tobrīd uzdrīkstējusies ļauties svešā vīrieša roku skārieniem, Dita šodien nevar pateikt, bet viens gan ir skaidrs – pēc masāžas sajutusies ļoti labi. ”Izmasēja muguru, lai arī kāda tā masāža bija,” atzīst Dita.

Tomēr, neskatoties uz visu, ar spēles iznākumu sieviete ir apmierināta, jo šovā startējusi bez stingras apņemšanās tikt pie naudas balvas. ”Es gāju vienkārši tāpat,” teic šova dalībniece.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl