1 komentārs

Attiecību spēlē Precētie pret brīvajiem notiek brīnumainas lietas! Šova otrajā sērijā brīvā meitene vienā no puišiem uz līdzenas vietas gandrīz iemīlas. Bet visu sarežģī fakts, ka viņas sirds bruņinieks nav brīvs. Turklāt puiša draudzene viņu mudina uz kaisli ar svešinieci.

Randiņš ar Nauri Ditai šķiet aizdomīgs, jo dzīvoklī viņa pamana daudz sveču, kas liekas nepiemēroti tik aizņemtam puisim. Arī puisim Dita nešķiet sapņu meitene, bet viņš neatsakās no vieglprātīgas volejbola spēles, kuras laikā abu jauniešu starpā valda saskaņa.

Naura draugs, kas slepus vēro randiņu, pārmet pārlieku kautrību un mudina Nauri atvērties.

Randiņš ar Arni Ditai nepavisam nepatīk. Puisis ir gados vecāks, un Ditai nav pa prātam viņa sniegtā muguras masāža. Arī saldais ēdiens ir katastrofa, jo saldējumam pievienotie valrieksti meiteni apšķebina…

Randiņš ar Gundaru ir tas, ko Dita gaidījusi. Puisis ir gan pieklājīgs, gan draudzīgs, gan mīļš.

Gundara draudzenei gan šāda idille neiet pie dūšas, un viņa brīvajai meitenei veltī skarbus vārdus: “Viņa man nelikās pārāk gudra. Viņa vispār nevienu jautājumu neprasīja. Viņa tikai smaidīja.”

“Tad, kad viņa ies prom, tu sabučo, lai viņai rodas pārliecība! Uz lūpām. Mēs gribam uzvarēt. Piecietīs to vienu reizi,” Gundaru iedrošina draudzene.

Fināla randiņā Dita ir apjukusi un nezina, kuru puisi izvēlēties. Visi puiši šķiet tik pārliecinoši…

Vai Dita spēs neapjukt un atminēt, kurš no trīs puišiem patiesībā ir brīvs, skaties šovakar TV3 un TVPlay!

Video

Foto: Precētie pret brīvajiem otrās sezonas spožais starts

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl