4 komentāri
Pēc dalības ”Precētie pret brīvajiem” Latvijas vīriešu uzmanību piesaista gotu meitene Nikija
Foto no Nikijas privātā arhīva

TV3 šova ”Precētie pret brīvajiem” trešās sezonas atklāšanas raidījumā skatītāju uzmanību vairāk nekā iepriekš saistīja kāda attiecību spēles dalībniece, kurai citkārt bijusi vien ”otrā plāna” loma. Brīvās meitenes Elenas draudzene un padomdevēja mīlas lietās gotiskā modele Nikija Spaliņa atklāj, kādas pašai attiecības ar pretējo dzimumu un kādēļ attiecību spēlē piedalītos vēlreiz – šoreiz jau priekšplānā.

TV spēles brīvās meitenes draudzene Nikija Spaliņa sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj, ka attiecību spēlē nokļuvusi nejaušības dēļ. ”Neviens cits netika, bet man bija brīva diena, varēju aiziet,” smej Nikija.

”Pirmo reizi ieraugot cilvēku, kaut kāds viedoklis rodas. Bet es cenšos uzreiz neizdarīt secinājumus. Vispirms ļauju viņam izpausties,” to, ka, pirmo reizi tiekoties ar pretējo dzimumu, ir novērotājas pozīcijā, pauž Nikija.

Par taksistu Andreju randiņa filmēšanas laikā šova brīvās meitenes Elenas draudzenei viedoklis tā arī nemainījās.

”Precētie pret brīvajiem” sāk trešo sezonu, pārspējot visas fanu cerības

”Viņš vispār neļāvās situācijai, viņš nedeva sev laiku ieklausīties sajūtās. Viņš visu laiku domāja un plānoja,” Andreju pēc pirmās tikšanās raksturo Nikija. Viņš izskatījies kā aprēķinātājs, tomēr tas viņam slikti izdevies.

Foto: gotiskā Nikija dzīvē

Viņa patlaban ir brīva meitene. Iespējams, tas šova pārraidīšanas laikā vairākiem vīriešiem devis iemeslu izrādīt meitenei uzmanību, nosūtot draudzības uzaicinājumu sociālajos tīklos.

”Tas notika tieši divas minūtes pēc tam, kad es parādījos ekrānā, un apklusa četras minūtes pēc manas parādīšanās TV,” atklāj meitene. Divu minūšu laikā Nikija saņēmusi ap desmit uzaicinājumu.

Vai vīrieši metuši acis uz šova brīvās meitenes draudzeni? ”Nav ne jausmas. Es domāju, viņi ieraudzīja televizorā un uzreiz centās atrast ”Facebook” – bez jebkādiem iemesliem.”

”Precētie pret brīvajiem” Andreju sadusmo Elenas naudaskāre; taksists pošas jaunam randiņam

Nikija atzīst, ka arī pati labprāt piedalītos ar attiecībām un iepazīšanos saistītā TV šovā.

”Tādi šovi bieži vien ir ļoti smieklīgi. Es piedalītos izklaides, jautrības pēc. Ja kādi iepazīstas pa īstam, tas ir tikai sakritības pēc, tāpat kā dzīvē. Bet speciāli cerēt obligāti kādu atrast noteikti nevajadzētu,” pauž meitene.

TV ekrānos simpātiskā Nikija atgriezīsies jau maijā, kad kļūs par TV6 mēneša meiteni.

Foto: Nikija atbalsta draudzeni TV3 šovā

Foto: “Precētie pret brīvajiem” trešās sezonas atklāšanas raidījums

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl