35 komentāri
”Pat runāt ar viņu negribējās, kur nu vēl izģērbt!” pieklājīgais Jānis atspēko Saldus Anitas baumas
Jāņa privātais arhīvs

Saņēmusi galvenā varoņa Jāņa Vecā atteikumu, ”Precētie pret brīvajiem” zvaigzne Anita Ozoliņa paziņoja, ka puisis šovā nav spēlējis godīgu spēli – viņam jau esot meitene. Jānis steidz atspēkot šīs baumas un atklāj patieso iemeslu, kāpēc atraidīja Anitu.

Anita izteica Jānim nepiedienīgāko piedāvājumu šova vēsturē – piedāvāja puisim novilkt viņai drēbes. Jānis atteicās. Nu Anita nākusi klajā ar paziņojumu, ka Jānim patiesībā ir draudzene, tāpēc viņš arī nav līdz galam ļāvies spēlei un kārdinājumam!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Anitas versiju lasi šeit!

Jānis, uzzinot Anitas versiju, izplūst neviltotos smieklos. Ja jau Anita tā, puisis arī gatavs runāt atklātu valodu. ”Man tā sieviete tik ļoti nepatika, ka pat runāt ar viņu negribējās. Kur nu vēl izģērbt,” sarunā ar Skaties.lv uzjautrinās Jānis.

Šobrīd Jānis aktīvi pošas uz tikšanos ”Gribi randiņu ar brīvo” restorānā ”Sunset Lounge”, kur cer sastapt savu sapņu meiteni. Meitenes, kuras ieradīsies uz tikšanos, var būt bez bažu – Jānis ir brīvs!

Jānis

Jānis

”Protams, pilnīgi brīvs es nebūšu nekad – man ir meita. Taču, ja runājam par attiecībām, meitenes, es tiešām esmu brīvs!” uzsver Jānis.

Puisi uzjautrina arī fakts, ka Anita paziņojusi, ka nevēlas ar viņu sazināties un atvainošanos nepieņems. ”Es pats nemaz negribu ar viņu kontaktēties! Un par ko atvainoties? Par to, ka nepiekritu izģērbt?” neizpratnē Jānis.

Ja vēl neredzēji sēriju, par ko visi runā, noskaties šeit!

Kā ir patiesībā? Viss noskaidrosies rīt ”Sunset Lounge”, kur Jānis satiks patiešām brīvas meitenes. Skaties.lv turēs roku uz pulsa un informēs par randiņa gaitu bilžu reportāžā.

Foto: Jānis ikdienas dzīvē

Foto: Jānis šovā

TOP komentāri

 • Agnese
  +27 +27 0

  Agnese

  Jānim Anitai atvainoties nav par ko, es tā uzskatu, viņai drīzāk būtu jāatvainojas par uzbāzību. Man ir prieks, ka vēl ir palikuši normāli vīrieši, kuriem ir savi principi un nav gluži vienalga ar ko, galvenais lai sieviete. Jāni, lai tev veicas atrast normālu meiteni!
 • Lasma
 • es...
  +16 +16 0

  es...

  ļoti nevīžīga meitene,kur nu tāda var kādam patikt.....vienīgi kādam lauku p........:)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl