Pārsteigums mīlas spēļu faniem! TV3 ”karstākais” attiecību šovs atgriezīsies ar pilnībā mainītiem noteikumiem

1 komentārs
Pārsteigums mīlas spēļu faniem! TV3 ”karstākais” attiecību šovs atgriezīsies ar pilnībā mainītiem noteikumiem
Publicitātes foto

Priecīgas ziņas visiem attiecību spēļu faniem – arī šosezon pie skatītājiem atkal nāks ”Precētie pret brīvajiem”, kurš izpelnījies pašmāju nervus kutinošākā mīlas šova godu. Lai būtu pavisam interesanti, trešajā sezonā pilnībā mainīsies spēles noteikumi.

Kā Skaties.lv atklāj šova veidotāji, 9. janvārī tiks atklāta dalībnieku pieteikšanās – par savām attiecībām pārliecināti un jaunas vēsmas izbaudīt kādi pāri, kā arī piedzīvojumus mīloši brīvie tiks laipni aicināti pieteikties aizraujošajai avantūrai.

Taču šosezon viss būs otrādi. Ja iepriekš brīva meitene devās uz trim randiņiem, mēģinot izspriest, kurš no tajos satiktajiem zēniem brīvs, šoreiz galvenais varonis būs puisis.

FOTO: Sezonas labākie kadri

Viņu ciemos uzņems trīs meitenes, bet aizkadrā to visu vēros aizņemto dāmu vīri! Šova veidotāji jau tagad prognozē, ka būs aizraujoši – skatītājiem tā būs iespēja novērtēt, cik karstasinīgi vai gluži pretēji – mierpilni, ir mūsu puiši, redzot, kā viņu dāmas valdzina citus.

Savukārt pāriem tā ir unikāla iespēja pārbaudīt vienam otru un savu mīlu kopumā. Meitenēm būs interesanti novērtēt, cik greizsirdīgi ir viņu puiši, savukārt zēniem spēle būs iespēja vēlreiz pārliecināties par to, kā viņiem paveicies un cik iekārojamas viņu lēdijas ir citu vīriešu acīs.

NENOKAVĒ! Meklē pieteikuma anketu Skaties.lv jau no 9. janvāra! Kad vēl, ja ne tagad?

VIDEO

1 komentārs