1 komentārs
Nikam sirdī jau cita! ”Precētie pret brīvajiem” zvaigzne izskaidro pārpratumu ar Līvu
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

”Precētie pret brīvajiem” otrās nedēļas zvaigzne Niks Zvejnieks pēc spēles devās uz randiņu ar skatītājām Līvu un Annu, kas izvērtās daudzsološi, taču drīz pēc tā nozuda, nepajautājot paša noskatītajai meitenei pat telefona numuru. Nu Niks ir atradies un izskaidro savu rīcību.

Niks un Līva izbaudīja jauku randiņu, no kura bildes var apskatīt te!

Pēc romantiskām vakariņām ”Sunset Lounge” Niks ar Līvu Daugavas malā vēroja burvīgu saulrietu, pēc kura puisim bija jādodas prom. Meiteni samulsināja fakts, ka puisis pēc labi pavadītā vakara tā arī nenoskaidroja viņas telefona numuru.

Puisis tā arī neuzmeklēja Līvu arī sociālajos tīklos, radot meitenē zināmu neizpratni. Skaties.lv ir izdevies beidzot sazināties ar Niku, un puisis gatavs izskaidrot pēkšņo pazušanu.

Foto

Kā Skaties.lv uzsver Niks, Līvas satraukumam nav pamata – vakariņas tiešām bijušas jaukas.

”Nav nekāda aizvainojuma pret meitenēm, kas bija uz randiņiem ar mani. Liktenis vienkārši lēmis citādāk,” skaidro Niks. Izrādās, ka pēc ”Precētie pret brīvajiem” filmēšanas notikumi attīstījušies vēja ātrumā – ne velti Niks jau iepriekš Skaties.lv atklāja, ka pielūdzēju vēstules birst kā no pārpilnības raga.

Puisim, ierodoties ”Sunset Lounge”, sirdī jau bijusi kāda daiļava, tāpēc Līvas šarms vairs nenostrādājis.

“Man paskaidrojums ir īss un vienkāršs – manu sirdi ir jau iekarojusi cita meitene,” tā Niks. Viņš gan neatklāj, vai šī meitene saistīta ar puiša aktivitātēm TV šovā. “Par privāto dzīvi es atsakos diskutēt un stāstīt,” teic Niks.

Tikmēr smukā Līva joprojām brīva! Varbūt tu iekarosi viņas sirdi? Lasi par meiteni te!

Foto: randiņš bildēs

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl