Komentāri

Pirmdienas, 5. decembra, vakarā skatītājus atkal iepriecināja šovs ”Precētie pret brīvajiem”. Šoreiz tā ietvaros galvenā varone Katrīna izbaudīja trīs pirmos randiņus savā mūžā.

Spēles galvenā varone bija šarmantā Katrīna Freimane. Daiļaviņa spēles ietvaros tikās ar Dāvidu Lisovski, kurš nesen kā apprecējies, brīvo Armandu Haritončuku un aizņemto Robertu Bērtulsonu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā spēles sākumā atklāja Katrīna, viņa mācās vien 12. klasē un vēl nav bijusi īstā randiņā, tāpēc arī pieteikusies spēlei, kur uz randiņu vedīs uzreiz trīs.

FOTO

Dāvidam pirms randiņa sieva novilka stingras robežas, ko drīkst darīt, ko ne – viņa esot dikti greizsirdīga. Varot kādu skūpstu, taču zem segas līst gan ne.

Randiņš vedās visai neveikli, un tieši sieva sāka vedināt vīru uz bučošanos, lai pārliecinātu svešo skaistuli. Pašās beigās Dāvids tomēr uzspieda uz Katrīnas lūpām ļoti neveiklu bučiņu, kas samulsināja kā viņu pašu, tā svešo daiļavu, tā sievu.

Armandam spēlē palīdzēja draugs Edgars, kurš pats “Precētie pret brīvajiem” izmēģināja spēkus pagājušajā sezonā. Abi zēni meitenei bija sagatavojuši īpašu pārbaudījumu – lai izpētītu, vai Katrīna ir viņa tips, daiļava tika ievilināta vannā.

Tur Armands pilnībā ”atkausēja” Katrīnu, ceļot viņai priekšā savu ”trīs randiņu likumu” un izturot viņas psiholoģisko pārbaudījumu – spēli ”Kur piesiets zirgs?”.

Trešajā randiņā meiteni veda Roberts, kurš izlēma izlikties par Oskaru, lai pavisam sajauktu gaisu. Puisis izlēma brīvo meiteni savaldzināt ar pilnībā iestudētu stāstu, izliekoties par neveiklu zēnu, kurš nupat kā sācis savu dzīvi, bet joprojām daudz atsaucas uz mammas viedokli.

Stāsts nostrādāja – gala randiņā Katrīna tieši Robertu nosauca kā brīvo, sajūsminot pašu puisi un viņa draudzeni. Līdz ar to spēlē uzvarēja aizņemtie.

Tikmēr brīvais Armands aizkadrā paziņoja, ka Katrīna, neuzticoties savām sajūtām par viņu, pati ir zaudējusi savu iespēju turpināt stāstu. Līdz ar to zūd cerības arī uz brīvā pārīša iespējamo randiņu turpinājumu.

VIDEO

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl