Nerātnajam Jānim uzradusies cita dāma; ar iepriekšējo randiņš joprojām plānā

4 komentāri
Nerātnajam Jānim uzradusies cita dāma; ar iepriekšējo randiņš joprojām plānā
Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Pagājušajā nedēļā restorānā “Sounset Lounge” norisinājās priekšpēdējais portāla Skaties.lv organizētais “Gribu randiņu ar brīvo”, kurā piedalījās pagājušās pirmdienas šova “Precētie pret brīvajiem” zvaigzne Jānis Vuļs. Sazinājāmies ar viņu, lai noskaidrotu, vai liktenīgā tikšanās notikusi atkārtoti.

Lai gan, kā jau tas ierasts katru ceturtdienu, paredzēts bija ierasties trim dāmām, pie Jāņa atnāca tikai viena – Latvijas Universitātes programmēšanas un biznesa vadības studente Madara. Randiņš ritēja ļoti raiti un gandrīz stundu garajā tikšanās reizē abiem bija daudz kas pārspriežams.

Viņi runāja gan par to, kā pavada brīvo laiku, gan to, ar ko katrs nodarbojas, hobijiem u.c. tēmām, kuras parasti pārspriež pirmajā tikšanās reizē. Pēc tās abi atzina, ka viens otram šķiet saistoši un ir gatavi arī otrajai tikšanās reizei. Kā jau tas šajās reizēs notiek, pārim tiek dāvināta 100 eiro dāvanu karte no restorāna “Sounset Lounge”.

Portāls Skaties.lv sazinājās ar Jāni, lai noskaidrotu, vai un kur norisinājos otrā tikšanās. Izrādās, ka abu starpā komunikācija uzreiz pēc randiņa noplakusi…

VAIRĀK PAR ABU RANDIŅU LASI ŠEIT

Foto: Jāņa un Madaras satikšanās pagājušajā nedēļā

“Vasaras aizņemtības dēļ pagaidām vēl nav sanācis uzturēt sarunu ar Madaru,” Skaties.lv atzina Jānis, kurš atzīstas, ka pats vien bijis vainīgs pie šī. “Nedēļas nogalē biju kāzās, tāpēc biju oflainā. Bet noteikti tuvākajā laikā šis tiks atrisināts, jo drīz dāvanu kartei beigsies derīguma termiņš,” smejot nosaka viņš.

Sarunas gaitā Jānis gan atzīstas: “Vispār ir viena dāma, ar kuru, aizejot uz satikšanos, es būtu krietni vien lielākā sajūsmā. Tomēr ir jāizpilda apsolītais un jāaizved Madara vakariņās.” Jautāts, vai tur veidojas kas nopietni, viņš neko vēl nevar pateikt. “Par agru teikt, pirmais randiņš vēl tikai priekšā.”

4 komentāri