11 komentāri
Negaidīts pavērsiens: ”Precētie pret brīvajiem” Arvis ”uzmet” randiņa kārotājas
Kadrs no video

Šovam ”Precētie pret brīvajiem” allaž likumsakarīgi seko ”Gribu randiņu ar brīvo”, kurā spēles galvenajam varonim beidzot tiek pelnīta iespēja atpūsties kopā ar dāmām, kuras tiešām nemelo. Diemžēl noslēdzošās sērijas galvenajam varonim Arvim Arolam šis prieciņš izpaliks, par ko lielu rūgtumu jau pauž meitenes, kuras cerēja uz tikšanos.

Arvis šova fanu atmiņā paliks kā puisis, kurš pirmajā randiņā lika dāmām bučoties ar citiem. Bildes un foto no sērijas var apskatīt te.

Pēc ”Precētie pret brīvajiem” Skaties.lv piedāvāja Arvim iespēju satikt dāmas ”Gribu randiņu ar brīvo”, un meitenes cerēja izmantot šo iespēju – tikties ar puisi restorānā ”Sunset Lounge” pieteicās prāvs pulciņš skaistuļu. Diemžēl puisim meitenes jāsarūgtina.

”Es netieku uz randiņu, jo uzreiz pēc šova dodos ceļā uz Norvēģiju. Katru vasaru braucu uz Norvēģiju strādāt. Turklāt man tagad labāk uz randiņiem neiet – man nav matu. Uz vasaru nodzinu, gribējās pārmaiņas,” Skaties.lv atklāj Arvis.

Foto: Arvis ikdienā

Puisis piebilst, ka joprojām ir brīvs un labprāt tiksies ar meitenēm augustā, kad atgriezīsies no darba Norvēģijā. ”Ja kādai meitenei esmu patiešām iepaticies, viņai jābūt gatavai gaidīt mani mājās. Es labprāt aizietu uz randiņu augustā, ja tas iespējams. Visas vasaras garumā varētu pieteikties vēl vairāk meiteņu,” spriež Arvis.

Arvja pārdomas par meitenēm lasi šeit!

Skaties.lv sazinājās ar meitenēm, kuras jau bija sākušas posties randiņam ”Sunset Lounge”, un dāmas pauda dziļu vilšanos. Šķiet, ka neviena nav īsti gatava gaidīt vairāk kā divus mēnešus, lai tiktos ar puisi, kuru tā īsti nemaz nepazīst.

”Būtu jocīgi tagad apsolīt gaidīt līdz augustam uz randiņu – varbūt mums nemaz nekas nesanāks. Un vispār – priekšā vasara, augustā, iespējams, jau būšu aizņemta. Puisis pats ir zaudētājs, atsakot randiņu,” teic kāda no meitenēm, kura pieteicās uz tikšanos.

Līdz ar to ”Precētie pret brīvajiem” un ”Gribu randiņu ar brīvo” ir izskanējis.

Gribi jaunus mīlas piedzīvojumus? Izvēlies puisi un piedalies ”Saimnieks meklē sievu”!

Foto: sērijas aizkadri

TOP komentāri

 • Nu
  +3 +3 0

  Nu

  Tāds spoka, goda vārds! Lai gaidot viņu, mos kāda labāka pa to laiku pieteiksies, haha princis, neaizsniedzamais
 • Elvis Skrastins
  +2 +2 0

  Elvis Skrastins

  Kad cilvēki vai nelasīs un nekomentēs tad arī nepublicēs. Šobrīd ar savu komentāru tu parūpējies ka vairāk cilvēku ierauga šo rakstu un uzklikšķinas, kas tālāk dod peļņu :)
 • Gatis Jansons

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl