Neērtākais mirklis Precētie pret brīvajiem vēsturē: visi kā viens izbrāķē brīvo draiskuli

13 komentāri
Neērtākais mirklis Precētie pret brīvajiem vēsturē: visi kā viens izbrāķē brīvo draiskuli

Pirmdienas, 7. novembra, vakarā TV3 skatītāji varēja vērot rudens ”karstākā” attiecību šova Precētie pret brīvajiem otro raidījumu. Brīvā tumšmate Dita izbaudīja trīs romantikas pilnus randiņus, taču tā pa īstam viņa nav iepatikusies nevienam no kavalieriem.

Ditai pirmais randiņš paredzēts ar sportisko Nauri, kurš ir brīvs. Puisis daiļavu iepriecina ar baltām rozēm un pusdienas izraudzījies ieturēt piemājas dārzā.

Nedaudz iepazinušies, un Nauris steidz pēc galvenās maltītes, pie reizes noskaidrojot, ko par viešņu domā draugs, kurš randiņa gaitai seko līdzi neklātienē.

”Man viņa nepatīk,” atklāts ir Mārtiņš. ”Man arī viņa nepatīk. Brunete – tā doma ir laba. Bet viņa ir pārāk kautrīga man. Es savu sievieti gribētu mazliet atvērtāku. Viņa gluži nav manā gaumē,” atzīst Nauris.

Puiši vienojas, ka uz spēles liktā nauda ir svarīgāka, un ierunājas par plānu, kā Ditu ”atšūt” un naudu sadalīt savā starpā…

Lai arī Dita nav viņa sapņu meitene, Nauris ir apņēmības pilns izturēt līdz galam. Randiņa noslēgumā Dita, saņemot puiša rokas, liek viņam teju vai zvērēt, vai viņš ir brīvs vai aizņemts.

Pēc pirmā randiņa Dita ir samulsusi, jo Nauris uz viņu tomēr simtprocentīgi nav atstājis brīva puiša iespaidu.

Foto

Ditas otrais randiņš ir ar runīgo dobelnieku Arni, kurš šovā piedalās kopā ar draudzeni Ingu. Abi atzīst, ka ir visai greizsirdīgi, tomēr uz spēles liktā nauda ir labs pamudinājums. Uzvaras gadījumā tā tiks novirzīta plānoto kāzu rīkošanai.

Dita Arni nolēmusi pārbaudīt ar aizliegto augli. Noteikums šāds: vīrietis ābolā drīkst iekosties tikai tad, ja viņš ir brīvs. To viņš neminstinoties izdara.

Randiņā gan notiek kāds negadījums – Ditai dūšu apšķebina saldējumam pievienotie valrieksti. Vīrietis situāciju steidz glābt, piedāvājot muguras masāžu, un Dita izmetas līdz krūšturim.

TV3 publicitātes foto

TV3 publicitātes foto

Lai gan masāžas laikā Arnis runā jaukus vārdus, ko, starp citu, pat topošajai sievai nekad neveltot, vēlāk izrādās, ka viešņas apaļumi Arnim nav gājuši pie sirds. ”Tā kā valis. Liela mugura…” Ditas figūru vērtē Arnis.

Arī Ditai ne viss šķiet tik nevainojami. Meitene cerējusi, ka vīrietis būs jaunāks.

Pirms trešā randiņa Dita sarunā ar draudzeni Ilonu atklāj, ka, pēc viņas domām, no abiem pirmo randiņu varoņiem brīvais ir Nauris.

Trešo puisi – koķeto Gundaru – alkās pēc piedzīvojumiem attiecību spēlei Precētie pret brīvajiem pieteikusi draudzene Līva, kurai uzreiz ir skaidrs spriedums par viešņu. ”Noteikti nav Gunčas gaumē,” ieraugot Ditu, vērtējumu neslēpj Līva. Tomēr spēle paliek spēle, un pie pusdienu galda Gundars priecājas, ka abiem ar Ditu ir par ko parunāt.

Gundars itin veikli iejuties siržu lauzēja lomā. ”Es domāju, ka viņa ir pilnīgi samīlējusies viņā. Viņa visu laiku smaida,” rokas berzē Līva.

TV3 publicitātes foto

TV3 publicitātes foto

Pilnai laimei Gundars Ditu izved uz balkona, kur romantikas uzburšanai iedegtas sveces.

Lieki teikt, ka par randiņa iznākumu abas puses ir gandarītas.

Fināla randiņā Ditai galva tik sagrozīta, ka meitene pārliecināta, ka brīvais ir tieši pēdējā randiņa kavalieris mīlīgais Gundars. Šovā Precētie pret brīvajiem uzvaru svin Gundars un Līva, balvā saņemot 800 eiro.

Video

Šova Precētie pret brīvajiem nākamā sērija jau nākampirmdien. Tikmēr noskaties Ditas gaitas visos trīs randiņos šova otrajā sērijā!

TOP komentāri

 • gita
  +21 +21 0

  gita

  Cilvēka pazemošana! Tā ar pubertātes pumpām jau varēja vismaz paklusēt.
 • hmm...
  +14 +14 0

  hmm...

  Trešā čaļa meitene pārāk augstās domās pati par sevi,bet citus nozākāt,protams,māk labi!
  "Es tai kurtkai vairs neskaršos klāt" .... wtf ,nopietni!!?? :D grow up
 • pfff
  +15 +12 -3

  pfff

  Tai uzvarētājai par laimēto naudu vajag aiziet pie kosmetologa vai nopirkt kvalitatīvu tonālo krēmu, lai aizsmērētu savas pumpas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl