”Nav jau problēmu Latvijā atrast meiteni, problēma ir atrast LABU meiteni.” Arvis no ”Precētie pret brīvajiem” komentē pieredzi ar Aiju

29 komentāri
”Nav jau problēmu Latvijā atrast meiteni, problēma ir atrast LABU meiteni.” Arvis no ”Precētie pret brīvajiem” komentē pieredzi ar Aiju
Privātais arhīvs

Šovs ”Precētie pret brīvajiem” ir noslēdzies, un pēdējās sērijas zvaigzne Aija Dembovska paziņojusi, ka pēc filmēšanas atteikusi brīvā Arvja Arola aicinājumam uz randiņu. Izdzirdot šo versiju, pats Arvis gan sāk skaļi smieties – esot bijis pavisam citādi.

Aijas versiju par abu attiecībām pēc šova lasi šeit!

“Ko? Nekad mūžā, galīgi nē,” par Aijas apgalvojumiem, ka puisis pēc šova ar ”Facebook” starpniecību aicinājis tikties, skaļi smieties sāk Arvis.

Puisis uzsver, ka viss beidzies tieši tā, kā ekrānā parādīts. Visi dalībnieki šķīrušies un gājuši katrs savu ceļu. Pēc filmēšanas Arvis nav sazinājies ne ar vienu no meitenēm, kur nu vēl uz randiņu aicinājis.

”Bija pat otrādi. Kad jau braucu mājās, man zvanīja šova veidotāji un jautāja, vai manu telefona numuru drīkst dot Aijai – viņa jautājot. Nosmējos un teicu, lai jau dod – kas tad man. Bet viņa tā arī nepiezvanīja. Un es nemaz negaidīju,” stāsta ”Precētie pret brīvajiem” pēdējās sērijas galvenais varonis.

Puisis uzsver, – ar Aiju viņam nekāda komunikācija nav bijusi un nebūs. Jā, puisis novērtējot meitenes centību, taču šī dāma neesot viņa gaumē.

Foto: Arvis ikdienā

”Es vispār esmu šokā, ka viņa sastāstījusi, ka man esot kaut kāda interese. Es vispār neturpinu kontaktus ar nevienu no šova.

Būšu godīgs – ”Precētie pret brīvajiem” nepieteicos naudas dēļ vai arī tāpēc, ka būtu tādā izmisumā, ka citādi atrast meiteni nevarētu. Jau piesakoties es zināju, ka iespēja šādā šovā atrast meiteni ir labi ja viens procents.

Nav jau problēmu Latvijā atrast meiteni, problēma ir atrast labu meiteni. Bet uz to ”Precētie pret brīvajiem” pat necerēju.

Nācu tieši lai izbaudītu spēli un piedzīvojumu,” izskaidro Arvis. Un viņam dikti iepaticies – puisis atklāj, ka labprāt startētu arī nākamajā šova sezonā, jo bijis dikti interesanti.

Bet varbūt tieši tu esi tā, kuru Arvis meklē? Piesakies randiņam ”Sunset Lounge”!

Šī ir pēdējā iespēja ļauties, iespējams, savas vasaras trakākajam piedzīvojumam! Nenokavē – piesakies tagad!

Video: Arvis aicina uz randiņu

Foto: sērijas aizkadri

29 komentāri