”Nav jau problēmu Latvijā atrast meiteni, problēma ir atrast LABU meiteni.” Arvis no ”Precētie pret brīvajiem” komentē pieredzi ar Aiju

29 komentāri
”Nav jau problēmu Latvijā atrast meiteni, problēma ir atrast LABU meiteni.” Arvis no ”Precētie pret brīvajiem” komentē pieredzi ar Aiju
Privātais arhīvs

Šovs ”Precētie pret brīvajiem” ir noslēdzies, un pēdējās sērijas zvaigzne Aija Dembovska paziņojusi, ka pēc filmēšanas atteikusi brīvā Arvja Arola aicinājumam uz randiņu. Izdzirdot šo versiju, pats Arvis gan sāk skaļi smieties – esot bijis pavisam citādi.

Aijas versiju par abu attiecībām pēc šova lasi šeit!

“Ko? Nekad mūžā, galīgi nē,” par Aijas apgalvojumiem, ka puisis pēc šova ar ”Facebook” starpniecību aicinājis tikties, skaļi smieties sāk Arvis.

Puisis uzsver, ka viss beidzies tieši tā, kā ekrānā parādīts. Visi dalībnieki šķīrušies un gājuši katrs savu ceļu. Pēc filmēšanas Arvis nav sazinājies ne ar vienu no meitenēm, kur nu vēl uz randiņu aicinājis.

”Bija pat otrādi. Kad jau braucu mājās, man zvanīja šova veidotāji un jautāja, vai manu telefona numuru drīkst dot Aijai – viņa jautājot. Nosmējos un teicu, lai jau dod – kas tad man. Bet viņa tā arī nepiezvanīja. Un es nemaz negaidīju,” stāsta ”Precētie pret brīvajiem” pēdējās sērijas galvenais varonis.

Puisis uzsver, – ar Aiju viņam nekāda komunikācija nav bijusi un nebūs. Jā, puisis novērtējot meitenes centību, taču šī dāma neesot viņa gaumē.

Foto: Arvis ikdienā

”Es vispār esmu šokā, ka viņa sastāstījusi, ka man esot kaut kāda interese. Es vispār neturpinu kontaktus ar nevienu no šova.

Būšu godīgs – ”Precētie pret brīvajiem” nepieteicos naudas dēļ vai arī tāpēc, ka būtu tādā izmisumā, ka citādi atrast meiteni nevarētu. Jau piesakoties es zināju, ka iespēja šādā šovā atrast meiteni ir labi ja viens procents.

Nav jau problēmu Latvijā atrast meiteni, problēma ir atrast labu meiteni. Bet uz to ”Precētie pret brīvajiem” pat necerēju.

Nācu tieši lai izbaudītu spēli un piedzīvojumu,” izskaidro Arvis. Un viņam dikti iepaticies – puisis atklāj, ka labprāt startētu arī nākamajā šova sezonā, jo bijis dikti interesanti.

Bet varbūt tieši tu esi tā, kuru Arvis meklē? Piesakies randiņam ”Sunset Lounge”!

Šī ir pēdējā iespēja ļauties, iespējams, savas vasaras trakākajam piedzīvojumam! Nenokavē – piesakies tagad!

 • Pievieno savu foto

  Maks. 10 MB

Video: Arvis aicina uz randiņu

Foto: sērijas aizkadri

TOP komentāri

 • pfft
  +11 +11 0

  pfft

  Nezinu, kam ticēt, ne vienam, ne otram neizskatās pilns rublis. Meitene alkst pēc slavas mazliet par daudz, pusis savukārt sadomājies no sevis visādus brīnumus, bet tā īsti pats nesaprot, ko grib.

  Citēju: Es jau uzreiz saprotu [..] Lai saprastu vajadzīgs ļoti ilgs laiks.
  Tad kurš?

  Abi tādi drusku neirotiski. Kopā būšanai liela jēga nav; "tāds tādu atrod" šajā gadījumā būtu katastrofāls variants. Bet skaties.lv, protams, dzīvo uz cilvēku pazemošanu. Es, piemēram, nezinu, kas tai Aijai par dzīves ceļiem, ne tam pusim. Bet pusis ir tāds pārlieku lecīgs, varbūt arī tagad cepās, jo meitene atšuva. A varbūt meitene fleitē, lai tiktu pie vairāk uzmanības.

  Bet nu neviens riebīgais komentārs to neatšķetinās. Skaties.lv ir gudri mārketingā, šie raksti beigtos, ja tas lielais bars aunu, beigtu gaudot pakaļ. Bet es te rakstu... Kam? Tāpat tūlīt sanāks komentāri, kur nebūs pa tēmu - tikai "kaut kāda m*uka, kaut kāds p*dars". Neko citu jau mēs nemākam.

  Uz priekšu, lieciet man mīnusiņus, patiesība vienmēr kož acīs.
 • Guna Braša
  +9 +9 0

  Guna Braša

  Skatījos raidījuma sākumu, bet pēc tam izslēdzu, jo palika kauns skatīties.... Vai ar šādiem uzdevumiem tiek meklēta "normāla" meitene? Ja ir Tāds pārbaudījums, kāda meitenes reakcija tiek gaidīta no puiša puses? Kāda normāla darbība ir kā norma?
 • Anastasija Mas
  +7 +7 0

  Anastasija Mas

  Jā, grūti atrast labu meiteni, ja pats esi zābaks :D (nekā personīga :D )

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl