”Meklēju puisi, kurš nav kā Neids!” Pēc dalības ”Precētie pret brīvajiem” izšķīries Aizkraukles pāris

27 komentāri
”Meklēju puisi, kurš nav kā Neids!” Pēc dalības ”Precētie pret brīvajiem” izšķīries Aizkraukles pāris
Skaties.lv

8. maija ”Precētie pret brīvajiem” kā aizņemtie startēja jauks pāris no Aizkraukles – Baiba Zamarina un Lauris Ragina. Kā Skaties.lv pēc šova atklāj Baiba, šovu abi izmantojuši kā pēdējo salmiņu attiecību glābšanā. Diemžēl mīlu glābt nav izdevies.

”Atklāšu, ka mēs ar puisi kādu mēnesi jau esam šķīrušies un uzreiz piebildīšu – šovs nebija pie vainas! Jau labu laiku mums bija problēmas attiecībās, cerējām, ka dalība šovā tām piešķils jaunu dzirksti. Diemžēl tā nenotika, taču piedalīšanos spēlē noteikti nenožēloju – vismaz kāda odziņa dzīvei,” Skaties.lv atklāj Baiba.

UZMANĪBU – Skaties.lv pārtrauc jebkādu turpmāko sadarbību ar Neidu. Kāpēc? Lasi te!

Tas, ko viņa mazliet nožēlojot, ir piekrišana Neidam, kad puisis prasīja skūpstu.

“Jau kādu laiku pirms šova zināju, kas ir Neids – ”YouTube” esmu skatījusies video, kuros viņš dara apkaunojošas lietas.

Foto: skaistā Baiba

Uzskatu, ka šis Neids ir populārs, jo visi viņu ienīst. Kad pieteicos šovam un man parādīja tā puiša bildi, kurš nāks ciemos, sākumā viņu neatpazinu, bijušā drauga māsa pateica, ka tas taču ir Neids.

Bet, satiekot viņu, man nebija tādas ”wow, tas ir Neids” sajūtas,” randiņu atceras Baiba. Vērot ekrānā Neida uzvedību viņai bijis visai nepatīkami.

Baiba

Baiba

”Ja godīgi, man likās pretīgi tie viņa žesti, kuros viņš demonstrēja, kā nepatīk randiņš. Pēc šova uzrakstīju viņam privātu vēstuli ”Instagram”, jautājot, kāpēc viņš tā uzvedās.

Taču pēc tam padomāju, ka paši jau nebijām labāki – pēc randiņa arī pasmējāmies par Neidu,” spriež Baiba.

Lai nu kā – meitene tagad ir brīva un uz šovu atskatās kā uz jautru piedzīvojumu, kas, iespējams, vainagosies ar jaunu iepazīšanos. Meitene efektīgajā sarkanajā kleitā jau iekritusi acīs ne vienam vien ”Precētie pret brīvajiem” skatītājam – ļaudis metušies aizstāvēt Neida izbrāķēto Baibu komentāros Skaties.lv.

Un mums viņiem ir labas ziņas – simpātiskā meitene ir atvērta sarakstei un, kas zina, arī kādam pavasarīgam randiņam.

“Nekādu īpašu prasību pret puišiem man nav. Dzīvē mēdz gadīties tā, ka ārēji nesimpātiskam cilvēkam ir lielisks raksturs. Katrs ir tāds, kāds viņš ir.

Vienīgais mans noteikums – lai nav tāds kā Neids,” smejas simpātiskā Baiba.

Foto: Baiba šovā

TOP komentāri

 • olaa
  +20 +19 -1

  olaa

  Nesaprotu mērķi, ar kādu jāpiedalās tādā šovā! Vai tiešām tikai naudas dēļ? Tā nauda ir smieklīga, nav tā vērta, lai pēc tam tevi "vazātu" pa visu valsti!
 • Did
  +18 +18 0

  Did

  "Uzskatu, ka šis Neids ir populārs, jo visi viņu ienīst"
  Pareizi uzskati. Neids ir tizls un vinja dziesmas ir tizlas. Pretīgs tas viņa nodzertais ģīmis. Tu esi daudz par labu priekš tāda
 • Ieva

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl