7 komentāri

Par šova ceturtās sērijas pārsteigumu kļuva Nauris Pauls. Puisis, kurš sevi šovā pieteica kā dzīves filozofu, sarunā ar Skaties.lv atklāj, ka jau gadiem cieš no depresijas, nespēj atrast savas dzīves mērķi un samierinājies ar būšanu šeit un šajā brīdī. Jo nekā cita jau neesot.

“Ja jūs man jautājat, ko es dzīvē daru, un man pat tā uzreiz ir grūti atbildēt. Es mēdzu meditēt, meklēt sevī piepildījumu. Praktizēju kaut ko no budisma, vēroju savas enerģijas. Kuļos pa dzīvi,” sarunā ar Skaties.lv sevi raksturo Nauris.

Puisis jau vairākus gadus filmē savdabīgus video, kurus līdz šim ievietojis Draugiem, bet pirms trim mēnešiem atvēris savu YouTube kanālu.

“Mana mērķauditorija ir jebkurš, kurš kaut ko meklē. Jebkurš, kuram ikdienas dzīve šķiet tukša. Jā, man pašam ir depresija. Man tā ir jau gadiem, bet pats to tikai nesen apzinājos,” neslēpj puisis.

Ekrānā viņš gluži pretēji atstāja jautra zēna iespaidu, kurš dzīvi tver viegli. Nauris neslēpj prieku par to, ka Precētie pret brīvajiem parādīts tik gaišs.

FOTO: Neveiklais randiņš ar Nauri

Patiesībā viņš esot pilns baiļu un šaubu, un tieši šīs bailes un šaubas viņu attur no kādu lielu dzīves mērķu realizācijas.

“Pēc vidusskolas aizgāju mācīties uz RTU. Mācības pametu, jo nevarēju izturēt. Tobrīd man bija īpaši spēcīga depresija, ko gan pats apzinos tikai tagad. Nē, pie nekādiem ārstiem šajā sakarā neesmu vērsies, uzskatu, ka nav vajadzības.

Pēc tam kādu laiku pastrādāju Nīderlandē, pagājušogad Anglijā. Man ir 28 gadi, un kopš oktobra es vienkārši sēžu. Šoruden iestājos universitātē Liepājā matemātiku pamācīties. Tagad tāpat sēžu, tikai universitātē,” ar savdabīgu ironiju uz savu dzīvi raugās Nauris.

Nauris ir godīgs pret sevi un citiem – nākotnes plānu viņam īsti neesot. “Es ilgi meklēju mērķi savai dzīvei. Meklēju, meklēju, bet nevaru to atrast.

Sapratu to, ka tas, ko es vēlos, ir būt šajā momentā, izbaudīt to. Nekā cita jau man nav,” spriež Nauris.

Puisi priecē tas, ka viņa YouTube lapa kādu spēj ieinteresēt, likt pasmaidīt. Jā, viņam būtu interesanti vadīt kādus seminārus dalīties pieredzē, taču atkal – iekšējās bailes attur.

Katrā ziņā – Nauris priecāsies par katru vēstulīti sociālajos tīklos, labprāt padalīsies pieredzē, padiskutēs ar domubiedriem.

Kā Skaties.lv apliecina šova komandas pārstāve Indra Miziša, atlasē un filmēšanā Nauris atstājis ļoti forša un gaiša cilvēka iespaidu.

“Protams, viņš atšķiras no citiem. Taču nelikās, ka viņam būtu kādas problēmas – Nauris visu filmēšanas laiku likās apmierināts, viņš smaidīja, vai labi vai slikti,” iespaidos dalās Miziša.

VIDEO: Naura pārdomas par dzīvi

VIDEO: Nauris šovā

TOP komentāri

 • Dita
  +9 +9 0

  Dita

  Foršs čalis, izklausās sakarīgs pēc šīs intervijas un arī ekrānā bija patīkams, atšķirībā no, piemēram, pagājušās nedēļas Gundegas.
 • Kungs
  +9 +9 0

  Kungs

  Pēc intervijas izklausās sakarīgs čalis. Esmu novērojis, ka tie, kam reāli ir tā depresija, ir cilvēki ar veselīgu pašironiju, kā šis džeks. Labprāt lasītu par viņu vēl.
 • Čiko
  +8 +8 0

  Čiko

  Protams, žēl, ka čalim smagi iet, bet interesanti lasīt. Kaut vairāk būtu šādi sabiedrībā pazīstami cilvēki, nevis kaut kādas Seksīgās Lee vai kas tamlīdzīgs. Nauris ir jauks.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl