Laimīgā loze! Uz randiņu pie nerātnā Jāņa atnāk tikai viena no trim meitenēm, bet sekos arī tālāka tikšanās

9 komentāri
Laimīgā loze! Uz randiņu pie nerātnā Jāņa atnāk tikai viena no trim meitenēm, bet sekos arī tālāka tikšanās
Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Aizvadīts priekšpēdējais portāla Skaties.lv rīkotais “Gribu randiņu ar brīvo”, kurā galvenais varonis šoreiz bija pēdējās šova “Precētie pret brīvajiem” sērijas dalībnieks Jānis Vuļs. Lai gan šovā viņš sevi parādīja kā puisi bez robežām, mūsu organizētajā randiņā viņš bija ļoti galants.

Jānis, spriežot pēc tā, ka bija ieradies visātrāk no visiem, turklāt pirms noteiktā laika, ir punktuāls vīrietis, kas gan lika viņam diezgan ilgu laiku pavadīt vientulībā. Jau šķita, ka atkārtosies iepriekšējās nedēļas scenārijs, kad pie viņa vārda brāļa Jāņa Vecā tā arī neieradās neviena daiļava.

Randiņš šoreiz notika, bet trīs meiteņu vietā Jānim bija iespēja randiņot ar vienu. Madara, kura neliela pārpratuma dēļ ieradās ar diezgan lielu nokavēšanos, ir 20 gadus veca un studē Latvijas Universitātē uzreiz divās jomās – Biznesa vadībā un programmēšanā.

Kā varējām redzēt šovā, arī šoreiz Jānis bija ģērbies eleganti, bet šlipsi bija nomainījis ar tauriņu. Pirms randiņa puisis bija manāmi satraucies, un ne velti, jo noteiktajā laikā vēl nebija ieradusies neviena no trim meitenēm, kas iepriekš bija apstiprinājušas savu dalību.

Foto: Jāņa un Madaras randiņš restorānā “Sunset lounge”

“Nezinu, ko sagaidīt – kas atnāks, kas neatnāks, vai vispār būs kāds! Tāpēc tāds satraukums,” portālam Skaties.lv smejot atklāja Jānis, kurš ir pārliecināts, lai arī kāds būtu iznākums, pasākumam jābūt interesantam.

Kā jau atklājās šovā, viņam līdz šim nopietnas attiecības tā arī nav izdevies nodibināt, ko Jānis skaidro ar no viņa neatkarīgiem iemesliem. “Parasti tie iemesli ir dažādi, grib palikt draugos vai pašlaik nevēlas neko nopietnu utt.,” tā Jānis.

Taču tad nāca viņa, un randiņš varēja sākties. Sarunas ar Madaru raisījās ļoti labi un, pārrunājot dažādus tematus – izglītību, hobijus u.c., satikšanās tika aizvadīta jautrā gaisotnē. Meitene daudz smējās, un, kā reiz teikusi slavenā aktrise Merila Strīpa – ja vari likt sievietei smieties, vari viņai likt darīt jebko.

Pēc gandrīz stundu garās sarunas nonācām līdz uzvarošajām beigām un patiesi uzvarošajām, jo Jānis, sakot savu gala vārdu, apstiprināja, ka Madaru vēlētos satikt vēlreiz. Par godu šim notikumam, abi jaunieši saņēma 100 eiro dāvanu karti no Sunset lounge.

Taču, ko abi teica pēc randiņa? “Prieks, ka mums bija, par ko parunāt – nebija klusuma brīžu. Man patika, labprāt aizietu arī uz otro randiņu,” par vakardienas lielo notikumu stāsta Madara.

Garākās attiecības, kas līdz šim viņai bijušas, ir 9 mēneši. Tās beigušās uz abpusējas vienošanās pamata. “Vienkārši nebijām viens otram īstie,” tā Madara. Jānis viņai šķitis interesants. “Man patika, ka viņš ir ar saviem jociņiem, humora izjūtu, bet kopumā pēc pirmās reizes grūti tā pateikt, taču pirmais iespaids ir labs,” par savu pārinieku izsakās meitene.

Šis bija stāsts ar laimīgām beigām, tāpēc novēlēsim abiem jauniešiem veiksmi tālākajās satikšanās reizēs, un, kas zina, varbūt izveidosies jauns, saskanīgs pāris.

TOP komentāri

 • LU studente
  +6 +6 0

  LU studente

  Āprāc! Kas Madarai galvā skaidas? Vai arī meitene pavisam nesaprot!
  -Viņai vajag to nogribējušos ākstu?
 • Paziņa
  +5 +4 -1

  Paziņa

  Personīgi pazīstu Jāni. Jāsaka, ka esmu ļoti pārsteigts kā scenāristi spēj tā ietekmēt cilvēkus un pēc tam stratēģiski veidot rakstus, lai visur apakšā būtu scēnas, apmelošamas utt. Un tas viss reitingu un naudas dēļ, kad ažiotāža noplakusi, dalībnieki paliek izmantoti ar svešu cilvēku negatīvajiem viedokļiem....
 • Zinītis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl