Komentāri

Attiecību TV spēles Precētie pret brīvajiem sievas Rita un Natālija stāsta, ko domā par vīru skūpstīšanos ar citu sievieti. 

Attiecību spēle Precētie pret brīvajiem TV3 skatītājiem piedāvās ne vienu vien epizodi, kurā sievas vīriem ļaus pārkāpt visas robežas. Paredzams, ka visos deviņos raidījumos ies karsti. Bet ko par vīra bučošanos ar citu sievieti teic pirmā raidījuma precētās dāmas Rita un Natālija?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daira sieva Natālija domā, ka viņas vīrs pietiekami labi izskatās, lai uzreiz varētu apburt spēles brīvo meiteni Kristīni. Viņa neslēpj, ka vīru iedrošinājusi “bliezt uz pilnu klapi”. “Cik nu te var izbliezt! Vairāk par buču vai skūpstu jau viņa nedabūs. Bet es nezinu, kā būs, kad es to redzēšu. Es nezinu. Jo es neko tādu neesmu redzējusi. Un ceram, ka šī būs pirmā un pēdējā reize. Ja tā būs,” skaidro Natālija.

Daudz enerģiskāk, redzot vīra bučošanos ar citu sievieti, varētu reaģēt Ginta sieva Rita, kurai pat būtu vienalga uzvaras gadījumā solītie 1000 eiro. “Negribētos, protams, to visu redzēt. Pagriezīšu muguru, aiztaisīšu ausis…” teic Rita. Viņai pārāk aktīva vēlme bučoties šķistu aizdomīga. “Es nezinu, vai skūpsts ir tas, kas būtu rādītājs. Es pat laikam padomātu otrādāk. Tur pēc situācijas jāskatās. Ja būs, lai jau viņam tiek! Kad tad vēl?!” vīra sānsoli TV skatītāju priekšā vērtē Rita.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl