Kāzu nebūs! Pēc publiskās krāpšanas un bildinājuma negaidīti izšķīries Precētie pret brīvajiem skandalozākais pāris

56 komentāri
Kāzu nebūs! Pēc publiskās krāpšanas un bildinājuma negaidīti izšķīries Precētie pret brīvajiem skandalozākais pāris
TV3 publicitātes foto

Pavasarī šova Precētie pret brīvajiem skatītājus pārsteidza īpaši romantisks pavērsiens – viens no dalībniekiem, lai labotu savu kļūdu pēc publiskas meņģēšanās ar svešinieci, kameru priekšā bildināja draudzeni. Abi jau kala kāzu plānus, bet nu romāns pajucis, un Agita rod mierinājumu cita mīlnieka skavās.

Par skandalozā šova pavasara sezonas naglu kļuva emocionālā tumšmate Agita Amatniece un viņas puisis Aivars Simanovičs.

Kā jau to paredzēja šova formāts, Aivars lika lietā visus līdzekļus, lai pārliecinātu TV spēlē iepazīto svešo skaistuli Diānu par to, ka ir brīvs puisis. Tostarp jauneklis aplaimoja Diānu ar skūpstiem un pikantiem selfijiem, ļaujot savai otrajai pusītei uz šīm izdarībām nolūkoties caur ekrānu.

Lai glābtu situāciju, Aivars pēc draiskošanās ar Diānu metās kameru priekšā bildināt nabaga satriekto Agitu. Sajūsmināta par publisko bildinājumu, Agita krāpniekam piedeva un metās stāstīt medijiem par lielo laimi un pošanos kāzām.

Diemžēl nu kļuvis zināms, ka nekādu kāzu nebūs. Kā liecina informācija abu bijušo mīlnieku Facebook lapās, pavasarī ar Aivaru šova ietvaros saderinātās Agitas sānus nu silda cits mīlnieks.

Skaistule jau kādu laiku ir kopā ar puisi vārdā Kristaps, un bijušais saderinātais ir izslēgts ne tikai no sirsniņas, bet arī no sociālo tīklu draugu loka. Emocionālā pārīša faniem atliek skumji nopūsties – acīmredzot publiskajam bildinājumam krāšņas ekrāna kāzas nesekos.

Tikmēr citi uz piedzīvojumiem kāri pārīši pārbaudīt savu mīlestību nervus kutinošā attiecību spēlē varēs arī šosezon. Piesakies dalībai Precētie pret brīvajiem jaunajā sezonā, aizpildot anketu, kas atrodama šeit!

Foto: Precētie pret neprecētajiem iepriekšējā sezona

56 komentāri