5 komentāri

Lai arī šova ”Precētie pret brīvajiem” izskaņā brīvais Dāvis nošāva greizi un neizvēlējās Suzannu, abi rada spēlē ļoti labu kontaktu, turklāt Dāvi kā lielisku znotu novērtēja arī Suzannas mamma. Izskatīgā rudmate atklāj, kā pāra attiecības turpinājās pēc filmēšanas.

Dāvja un Suzannas tikšanās izvērtās ļoti daudzsološi –  sarunas laikā abi secināja, ka viņiem ir ļoti daudz kopīgu interešu, turklāt Dāvis kā potenciālais znots iepatikās meitenes mammai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sarunā ar Skaties.lv Suzanna neslēpj – lai arī Dāvis viņu nav izvēlējies, spriežot, ka meitene aizņemta, tas nav ietekmējis abu lielisko kontaktu – abi izlēmuši satikties vēl.

FOTO

“Mēs pat bijām sarunājuši nākamo tikšanos,” atklāj Suzanna. Taču tad viņas dzīvē noticis kāds pavērsiens. “Kamēr gaidīju tikšanos, man izveidojās citas attiecības. Atkal atjaunoju attiecības ar bijušo draugu, par kuru stāstīju arī šovā,” atklāj Suzanna.

Ar Dāvi viņa turpina uzturēt draudzīgu kontaktu – cilvēku, ar kuru ir tik līdzīgi dzīves uzskati, nedrīkst pazaudēt. Protams, māmiņai, kurai Dāvis dikti iepatikās, mazliet žēl, ka viss tā beidzies. “Mamma saka: “Cik žēl, ka tu Dāvi vairāk neiepazini.”

Jo viņa tiešām bija apņēmusies atrast znotu. Taču viss ir kārtībā arī šādi – mamma saprot manu izvēli, viņa manos lēmumos neiejaucās,” laimīga atkal ar bijušo draugu ir Suzanna.

VIDEO

TOP komentāri

 • Ļena
  +4 +4 0

  Ļena

  Var tikai pabrīnīties par tiem muļķa cilvēkiem,kas gatavi neskaitāmas reizes kāpt uz viena un tā paša grābekļa. Izskatījās,ka no šitiem tiešām būtu sanācis labs pāris.
 • Dana
 • Lelde
  +3 +3 0

  Lelde

  Var tik pabrinities ka pec soviem visadi bijusie atgriezas.Nu tas gandriz 99% ir ka ja vienreiz aizgajis diez vai izdosies attiecibas ilgi turpinat.Ta pat aizies.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl