Kas man jādara, lai es būtu ziediņš? “Precētie pret brīvajiem” depresijas upura Naura iedvesmojošā uzruna

1 komentārs
Kas man jādara, lai es būtu ziediņš? “Precētie pret brīvajiem” depresijas upura Naura iedvesmojošā uzruna
Kadrs no video

Par vienu no nedēļas varoņiem kļuvis “Precētie pret brīvajiem” varonis Nauris Pauls, kurš jau ekrānā parādīja sevi kā ļoti neordināru tēlu, bet pēc spēles atklāja, ka jau gadiem cenšas sadzīvot ar depresiju. Nauris vēlas izmantot savu slavas piecminūti, lai ar palīdzētu tiem, kuri dzīvē ir apmaldījušies līdzīgā veidā, un šajā sakarā viņš piedāvā iedvesmojošu video.

Galvenais, ko ar šo video faniem vēlas pateikt puisis, kurš nupat portālam “Skaties.lv” atzinās, ka jau gadiem slimo ar depresiju, ir: “Ar tevi viss ir kārtībā, tevī nekas nepilnīgs nav, tu esi perfekts šim mirklim, kurā tu atrodies.”

Puisis uzsver, ka cilvēkos, kuri šo video skatīsies, kaut kas novibrēšot, iespējams, viņa iesētā sēkliņa kādam palīdzēs dzīvē nonākt pie diža rezultāta.

FOTO: neveiklais randiņš ar Nauri

Nauris izaicina savus fanus noglāstīt pašiem savas rociņas un mazliet pamurrāt, izbaudot to, ka viņiem tās ir. “Mēs katrs kā ziediņš ziedam plaukā, lielā laukā. Mēs katrs sākumā esam sīpoliņš.

Ir normāli būt sīpoliņam. Tā ir čaula, kas mūs tur, bet patiesībā mēs katrs gribam kļūt par krāšņu ziedu,” iedvesmo Nauris, atklājot, ka katram “jāļauj sev to darīt”.

Puisis sniedz detalizētu atbildi uz jautājumu: “Kas man jādara, lai es būtu ziediņš?”

Skaties iedvesmojošo VIDEO!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl