Kāpēc Jānis atteicās izģērbt Anitu? Saldus zvaigzne atklāj negaidītus novērojumus ”Precētie pret brīvajiem” aizkulisēs
Privātais arhīvs

Anita Ozoliņa no Saldus, kuru Latvija iepazina jau spēlē ”Tēta nedienas Latvijā”, nupat spoži triumfējusi arī ”Precētie pret brīvajiem”, kopā ar draugu Emīlu Reņko iegūstot 800 eiro naudas balvu. Sarunā ar Skaties.lv Anita atklāj interesantus novērojumus par šova galveno varoni Jāni Veco, kas izskaidro puiša vēso reakciju pret simpātisko sievieti.

UZMANĪBU! Mums ir Jāņa versija par notikumiem! Lasi te!

”Bijām pārliecināti, ka uzvarēsim,” tā Anita. Iespējams, uzvaru viņai nodrošināja negaidītais pārsteigums, kuram līdzīga šajā mīlas spēlē nav bijis – Anita piedāvāja šova galvenajam varonim Jānim viņu noģērbt un ietērpt jaunā kārtā.

Noskaties video, kurā Anita izsaka šo nepiedienīgo piedāvājumu!

Šī ideja radusies spontāni, kopā ar filmēšanas grupu spriežot par stratēģiju. Jānis no šī kaislīgā piedāvājuma atteicās, samulsinot skatītājus, jo ierasts, ka ”Precētie pret brīvajiem” puiši ”iet uz visu banku” un izmanto katru iespēju pamaigoties ar svešiniecēm.

Kā Skaties.lv atklāj Anita, ne jau viņas pašas dēļ Jānis atteicis. Viņa ātri atšifrējusi, ka tur slēpjas kas cits. “Abas ar otro meiteni kopā sapratām, ka Jānis patiesībā, startējot šovā, bija jau aizņemts! Tāpēc viņam meitenes nemaz neinteresēja!

Jānis bija ieradies tikai tāpēc, lai laimētu naudu. Viņš saka, ka šova dēļ nāca? Smieklīgi. Attiecības viņu arī neinteresēja, Jānis spēlē bija tikai naudas dēļ!” paziņo Anita.

Ko saka Jānis? Lasi šeit!

Izbrāķējis sievišķīgās skaistules piedāvājumu, Jānis pēc tam pat nav pienācis, lai atvainotos Anitai. Un nevajagot arī.

Četru bērnu mamma uzsver, ka pēc tik nesmuka izgājiena vairs pat negribot komunicēt ar Jāni. Arī šovu un publicitātes viņai kādu laiku pietiks – Anita vēlas mierīgi baudīt ģimenes dzīvi un mīlestību ar Emīlu.

“Nē, Emīls nebija greizsirdīgs par to, ko darīju spēlē. Pēc tam gan drusku sakasījāmies par to, kādi komentāri internetā sākās pēc šova. Bet ātri sapratām, ka komentētāju viedoklis mums nav svarīgs. Tagad mums viss atkal kārtībā, esam laimīgi,” stāsta šova sestās sērijas uzvarētāja.

Foto: Anita šovos un ikdienā

Lasi vēl