Komentāri

Jau šovakar, 5. decembrī, skatītājus priecēs kārtējā ”Precētie pret brīvajiem” sērija, un šoreiz tajā gaidāmi īpaši erotiski kadri. Viens no pāriem atkārtos pagājušās sezonas supernumuru, kameru priekšā izģērbjoties un guļoties putu vannā.

Spēles galveno varoni Katrīnu putiņās aicinās brīvais puisis Armands. Meiteni kaislīgā tikšanās ļoti pārsteigs – izrādās, ka viņa pirms ”Precētie pret brīvajiem” vispār nav bijusi uz randiņu ar puisi, bet te jau viens vilina vannā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Randiņš vannā

Plunčājoties putiņās, Armands centīsies Katrīnu apvārdot, kā vien prot. Puisis prezentēs daiļavai savu ”trīs randiņu likumu”, samulsinot savu draugu. Vai ar to pietiks, lai pārliecinātu meiteni? Skaties “Precētie pret brīvajiem” jau šovakar!

VIDEO

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl