9 komentāri

Aktīvākie TV3 raidījuma Precētie pret brīvajiem skatītāji jaunākajā sērijā noteikti pamanīja kolorīto dalībnieku Nauri. Puisis randiņā dziedāja, bet meitene godīgi atzina, ka nezina, kam jānotiek, lai tādam vīrietim būtu draudzene. Izrādās, Nauris ir aktīvs Youtube lietotājs un regulāri publicē video, kurā dalās savās pārdomās par… visu. Viens no tiem publicēts arī pēc Precētie pret brīvajiem atlases.

Nauris savā video stāsta, kā risinājās atlase piedzīvojumu pilnajam šovam. Puisis dzīvo Liepājā, tāpēc galvaspilsētā Rīgā viņš viesojas reti.

Nauris video izstāsta atlases gaitu un to, ar ko viņam jārēķinās – jāatrod telpa, kurā filmēt raidījumu, jāizdomā randiņa gaita, kā arī jāatrod draugs, kurš dos puisim padomus tikšanās laikā. Nauris godīgi saka, ka viņam nepatīk domāt. Puisis skaļi atzīst, “lai kāds cits domā manā vietā!” Kā atzīst Nauris, jaunajam puisim nemaz neesot draugu, kuri piekristu palīdzēt, jo viņš ir vientuļš.

Nauris dalījās savos pārdzīvojumos arī par Rīgas bāros piedzīvoto – tā bija viņa pirmā reize naktslokālā, jo, kā pats atzīst, “ir noslēdzies no pasaules un neko neapmeklē”. Puisim nepatika mūzika, tā bijusi par skaļu. Bārā bijuši mākslīgie dūmi, un puisis juta, ka viņa āda palikusi sausa. “Savelk seju, kasīt nevar, paliks tikai sliktāk. Ieelpoju dūmus, sagaršoju tos, un tie aplipa man ap zobiem.”

Kāds draugs, ar kuru Nauris apmeklējis bāru, ieteicis puisim iet runāt ar meitenēm, bet Nauris pats atzina, “nemaz nejūtos, ka ar kādu varētu runāt.”

Puisis video izmanto necenzētu leksiku, “f**k, jūtos tik slikti, gribu mājās, savā gultiņā, autobuss ir tikai septiņos no rīta, f**k.”

Brīdinām! Video dzirdama necenzēta leksika angļu valodā.

Video

TOP komentāri

 • Luta
  +21 +21 0

  Luta

  Nauri, Tu esi pārāk foršs un nesamaitāts cilvēks, lai līstu tādā zaņķī. Un jaukas meitenes tādos nav atrodamas... Sev līdzvērtīgu meiteni Tev jāmeklē labos koncertos, folkloras kopās, pārgājienos un baznīcās. Tikai ne bāros, naktsklubos un visādos citos zaņķos.
 • Homērs Simpsons
 • Anna
  +13 +13 0

  Anna

  Šis puisis nu galīgi nav jucis, viņš redz pasauli tādu, kāda tā ir, nevis caur liekulības, reklāmu, mediju un apdullinošu vielu skatījuma. Ja vairāk būtu šadi cilveki, pasaule butu labāka.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl