24 komentāri

”Precētie pret brīvajiem” 5. decembra brīvais vīrietis Armands Haritončuks galvenajai varonei Katrīnai Freimanei likās pārāk ideāls, lai būtu brīvs. Tomēr otrais randiņš ar Armandu Katrīnai ”nespīd” – meitene neesot viņa gaumē. Turklāt puisi jau apsēdušas desmitiem citas pielūdzējas.

“Nē, mums ar Katrīnu nekas neturpināsies. Viņa nav manā gaumē. Pirmkārt, viņa ir pārāk jauna un nepieredzējusi. Man tūlīt būs 22, bet viņa vēl mācās skolā, turklāt viņai nav nekādas randiņu pieredzes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņai vajag vēl iztrakoties, pabaudīt dzīvi, ” sarunā ar Skaties.lv godīgi atzīstas Armands.

FOTO: ideālais randiņš ar Armandu

Viņš spriež, ka tieši pieredzes trūkums arī licis Katrīnai tā sajūsmināties par viņu kā par ideālo vīrieti. “Es neesmu nekāds ideālais. Katrīna ir vēl ļoti jauna, turklāt viņa nāk no laukiem, viņai citi ideāli galvā.

Ja nemaldos, meitene bija no Tērvetes. Jauna, nepieredzējusi un no laukiem – iespējams, tā visa dēļ likos viņai tik ideāls, lai arī tā nebūt nav, esmu parasts puisis,” spriež šova dalībnieks.

Tiesa, ne tikai Katrīnu uzrunājis Armanda šarms – kopš sērijas sākšanās Armanda sociālajos tīklos turpina birt vēstules no pielūdzējām.

“Šovs vēl nebija beidzies, kad man jau bija atnākušas 50 ”Facebook” vēstules no nepazīstamām meitenēm. Citas raksta, ka labi izskatos, citas prasa, vai mana sirds joprojām ir brīva,” stāsta šarmantais puisis, kurš ”Precētie pret brīvajiem” dāmai noorganizēja īpaši juteklisku randiņu baseinā.

Puisis gan godīgi atklāj, ka diez vai visām atbildēs – tas būtu ļoti laikietilpīgs process. Viņš nemēdz iepazīties internetā, taču tajā pašā laikā neizslēdz dažādus dzīves pavērsienus.

“Esmu karjerists, iešana uz randiņiem man šobrīd otrā plānā. Bet dzīvē nekad nevar neko zināt – viss var gadīties,” to, kas notiks pēc šova, prognozēt izvairās Armands.

VIDEO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl