67 komentāri

Cirka mākslinieces Gundegas Liepiņas atklātais viedoklis par randiņu partneriem un nepiespiestā uzvedība šovā Precētie pret brīvajiem kļuvis par, iespējams, otrdienas aprunātāko tematu Latvijā. Sarunā ar Skaties.lv Gundega paskaidro, kāpēc izvēlas runāt skaidru valodu un ko patiesībā domā par Latvijas puišiem.

“Sāksim ar to, ka man šovā reāli nepaveicās ar džekiem. Būsim atklāti – visi trīs, kuri man bija izlasīti, bija ļoti traģiski gadījumi,” sarunā ar Skaties.lv neslēpj Gundega.

Viņa uz spēli gājusi ar pārliecību, ka neslēps savu būtību un būs tāda, kāda ir ikdienā, pat ja daļai skatītāju tas varētu likties nepieņemami.

“Es netaisos ielīst kaut kādos rāmīšos. Negribu būt kā lielākā daļa Latvijas lauku meitenes, kuras uz randiņiem iet plānajās zeķubiksēs, blūzītē un svārciņos.

Tie sievu komentāru par manu ārējo izskatu mani uzjautrināja – tikai lauķes var atļauties ko tādu pateikt,” par precēto vīriešu otro pusīšu aizkadra klačošanos šausminās Gundega.

Mums ir revolucionārs atklājums, ka mīla ar ārzemnieku latviešu dāmām var nākt par labu. Vairāk lasi šeit!

FOTO

Meitene var paskaidrot – filmēšana notikusi trīs dienas pēc tam, kad viņa atgriezusies aukstajā Latvijā pēc saulainajā Spānijā nodzīvota perioda. “Pirms tam biju, var teikt, pilnībā atbrīvojusies no dažādām drēbēm un principā jebkādām materiālām lietām.

Var teikt, ka man vispār nebija, ko vilkt mugurā. Dažādi mēģināju kombinēt tērpus, ko vilkt uz randiņiem.

Sievu komentāri par maniem matiem bija nožēlojami. Īpaši mani sasmīdināja otrā puiša sievas teiktais, ka es esot krāsota blondīne. Atklāšu – es matus vispār nekrāsoju, atšķirībā no viņas. Turklāt es neesmu blondīne!

Un mani zābaki, kurus kāds komentāros nosauca par gumijas zābakiem, bija tīri, un patiesībā tie ir ļoti dārgi apavi,” patiesību atklāj cirka māksliniece.

Viņai abu aizņemto vīriešu sievu izpratne par lietām likusies, maigi sakot, pilnīgi ačgārna. “Trešajā randiņā sieviete domāja, ka es viņam vīram uzmācos?

Man viņas vīrs riebās! Pilnīgs narciss, kas iedomājas no sevis nezin ko.

Ja sievai nāk raudiens par to, ka vīrs mani apķer un iedod buču uz vaiga, man rodas jautājums – kā šis pāris pārdzīvo kopīgu draugu dzimšanas dienas, kurās parasti mēdz jubilāru apķert un nobučot uz vaiga? Bet nu, ne mana darīšana,” cilvēku ērmīgās attiecības šokējušas spēles galveno varoni.

Gundega var vien pasmieties par ažiotāžu, kas radusies pēc vienas TV spēles. Katrā ziņā, nevienam aizvainotam komentētājam vai stereotipos ieslīgušam lauciniekam nebūs mainīt viņas veselīgo dzīves redzējumu.

Un arī faktu, ka šerpā dāma puišiem pat ļoti iet pie sirds, lai kā citiem labpatiktu domāt, ka viņa ir rūdīta vientuļniece.

“Dzīvē reti esmu “single” statusā – man bijis ļoti maz tādu posmu, kad esmu brīva meitene. Jā, esmu brīva pēc dabas, ap mani nav un nekad nebūs šīs precētās sievietes aura.

Taču fiziski attiecībās esmu visu laiku, parasti ar ārzemniekiem, turklāt jaunākiem, pat desmit gadus jaunākiem. Latvijas vidējam vīrietim es uzmanību nepievēršu,” neslēpj Precētie pret brīvajiem daiļava.

Arī spēles uzvarētājam brīvajam Jānim uz viņu nav nekādu cerību – runas par to, kā abi kopā notrieks naudas balvu viesnīcā, bijusi tikai jokošanās.

“Nē taču, es neesmu ieinteresēta kaut ko turpināt ar Jāni. Es pat netaisos viņu vēlreiz satikt, kur nu vēl kopā tērēt naudas balvu,” neslēpj Gundega, kura pēc šova filmēšanas jau satikusi citu puisi un par “traģiskajiem” šova kavalieriem un viņu “lauķīgajām” otrajā pusītēm jau sen aizmirsusi.

VIDEO

TOP komentāri

 • Linda
  +28 +24 -4

  Linda

  Ļoti neaudzināta sieviete. Es pilnīgi brīnos, ka kādam viņa tiešām patika. Cilvēks kurš pilnīgi visu noniecina, tur kaut kas nav kārtībā, šitās viss mūžīgi slikti sievietes mani kaitina.. Nespēju iedomāties vīrieti kurš spētu viņu paciest.. tas mans viedoklis
 • Varonis
  +25 +16 -9

  Varonis

  Atklātāk sakot Nevis Viņai Neinteresē , bet vīriešiem neinteresē tieši Viņa...vienīgā vieta Kur Gundegai būtu vieta , tā būtu Govij no pakaļas sūdus Šķipelèt
 • megia
  +20 +16 -4

  megia

  Sievietei jābūt sievietei - dāmai. Arī kad ver muti vaļā jādomā ko runā un kā runā. Gundega likās prasta lauķene pate.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl