Komentāri

Skaties.lv un šovs ”Precētie pret brīvajiem” piedāvā nebijušu iespēju visām lēdijām – ej uz romantisku tikšanos ar nedēļas galveno šova varoni! Šonedēļ piedāvājam satikties ar enerģisku hokejistu, kurš lepojas ar krūšturu attaisīšanas čempiona titulu.

Jānis meitenes šķiro pēc apakšveļas! Vairāk noskaidro te!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No 5. jūnija rīta līdz pat 7. jūnija 15.00 Skaties.lv gaida meiteņu pieteikumus randiņam ar Jāni. Trīs laimīgās jau ceturtdien, 8. jūnijā, restorānā ”Sunset Lounge” baudīs jauku pēcpusdienu ar atraktīvo puisi.

Kāpēc  lai šo dāmu starpā nebūtu arī tu?

Lai piedalītos, iespējams, savā vasaras aizraujošākajā piedzīvojumā, Tev jābūt pilngadīgai. Randiņā tiksies četri cilvēki, un tad, jau kā saka, viss pārējais atkarīgs no Amora bultām.

Ja šova zvaigzne un viena no jaunkundzēm izlems satikties vēlreiz, restorāns ”Riga Sunset Lounge” viņiem uzsauks izmeklētas vakariņas 100 eiro vērtībā! Katrā gadījumā būs jautri, tāpēc pamēģini!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl