FOTO un VIDEO: ”Precētie pret brīvajiem” uzvar sieva, kura nebučojas ar svešinieku

18 komentāri
FOTO un VIDEO: ”Precētie pret brīvajiem” uzvar sieva, kura nebučojas ar svešinieku
Skaties.lv

Ar precēto uzvaru noslēgusies kārtējā ”Precētie pret brīvajiem” sērija. Šoreiz galvenajā lomā bija daudzpusīgā personība Edgars Viļumsons, bet viņu ciemos aicināja brīvā Līva, precētā Elīna un precētā Santa.

Pirmā puisi ciemos uzņēma brīvā Līva, kuru atbalstīja draudzene Raisa. Draudzene aicināja brīvo daiļavu nebaidīties un pavedināt Edgaru, lai viss skaidrs.

Meitene ierosināja griezt pudeli, kam likumsakarīgi sekoja pirmā buča un ”lēns pieskāriens”. Raisa aizkadrā gan bija vīlusies – viņa sprieda, ka Edgars nav gana vīrišķīgs un par bučošanos īstu interesi neizrāda.

Lai pārbaudītu meiteni, Edgars aicināja viņu uzsiet viņam kaklasaiti, kas izdevās aizdomīgi labi.

Nākamā puisi ciemos sagaidīja Elīna, kuru atbalstīja vīrs Oskars. Vīrs paziņoja, ka meitene droši var darīt visu, ko vēlas, lai pierādītu, ka ir brīvā. Ieraugot konkurentu, vīrs uzreiz nosprieda, ka Edgars ir pārāk lempīgs un tizls.

Kad Edgars sāka meitenei klāstīt, ka aizraujas ar sportu, Oskaram sanāca smiekli – viņš sprieda, ka Edgars drīzāk ”aliņu trenē vakaros”, nekā sporto.

Foto

“Mani tas džeks točna kaitina,” vērojot randiņa attīstību, piktojās Elīnas vīrs. Vīra iedrošināta, Elīna uzaicināja Edgaru spēlēt kārtis uz izģērbšanos.

Elīnai spēlē neveicās, tāpēc Edgars ar prieku atbrīvoja daiļavu no viena apģērba gabala pēc otra. It kā ar to nebūtu gana, Elīna aicināja svešinieku apgleznot viņas kailo ķermeni, kamēr vīrs aizkadrā jau kļuva visai nikns.

Randiņš beidzās ar kaislīgu skūpstu, saniknotajam vīram visu vērojot ekrānā.

Puisis pēc randiņa bija kā spārnos un atzinās, ka otrā meitene tā iepatikusies, ka viņš pilnībā gatavs jau tagad izvēlēties viņu.

Santu randiņā atbalstīja vīrs Lauris, kurš, ieraugot konkurentu, nosmējās, ka nav, par ko satraukties.

Randiņš izvērtās varen jauks, lai arī bučai Santa neļāvās. Edgars atzinās, ka viņam pamatīgi sajaukta galva.
Noslēgumā visi tikās restorānā, un Edgaram nācās izdarīt izvēli. Puisis nošāva greizi, lemjot, ka brīva ir Santa, līdz ar ko balva tika Santai un viņas vīram.

Taču brīvajam puisim nav ko skumt – Skaties.lv atklāj meiteņu pieteikšanos, un jau ceturtdien uz randiņu ar Edgaru vari iet tieši tu!

Noskaties sēriju!