8 komentāri

Pirmdienas, 24. aprīļa, vakarā TV draugus atkal priecēja ”Precētie pret brīvajiem”. Šoreiz tajā uzvarēja brīvie, bet pikantu kadru ziņā tā pārspēja pirmās sērijas trakumus.

Sērijas galvenais varonis bija brīvais Niks Zvejnieks. Puisi ciemos uzņēma trīs daiļavas – brīvā Krista, aizņemtās Viktorija un Ketija.

Pirmā puisi ciemos uzņēma Viktorija, kura neslēpa, ka jau iepriekš nav baidījusies mesties avantūrās ar puišiem. Jau esot attiecībās ar savu Jevgēņiju, meitene esot devusies uz Itāliju, lai satiktu ārzemnieku, cerot, ka puisis grib vienkārši draudzēties.

Jevgēņijs ļāvis mīļotajai braukt, lai viņa pati saprastu, ka puiša nodomi nav tīri. Tiesa, šoreiz Jevgēņijs paziņoja, ka tik saprotošs nebūs – viņš gatavs ”sadot pa purnu”, ja viesis Niks atļausies par daudz.

Lai pārbaudītu Viktoriju, Niks lika viņai izliekties pa logu un bļaut, ka ir brīva meitene. Tomēr puisi nepārliecināja lielais videospēļu klāsts, ko viņš atrada Viktorijas mājās.

Foto

Nākamā Niku ciemos uzņēma Ketija, kuru atbalstīja vīrs Edgars.

Lai pārbaudītu Ketiju, Niks izlems ņemt talkā Kāmasūtras gudrības. Puisi paziņoja, ka abiem kameru priekšā jāizmēģina Kāmasūtras pozas.

Kā abiem tas izdevās? Skaties bildes un video te!

Trešā Niku ciemos uzņēma brīvā meitene Krista, un šajā randiņā Niks izlēma iet uz visu banku. Puisis pie meitenes ieradās ģērbts tikai apakšbiksēs, ar rozi un putukrējuma pudeli rokās.

Taču meitene nepalika parādā – viņa puisi sagaidīja vieglā halātiņā un jautras draudzeņu kompānijas atbalstīta.
Puisis tika apguldīts dīvānā, un uz viņa kailās miesas no rozēm un putukrējuma tapa īsts mākslas darbs, ko meitene nekautrējās arī nogaršot.

Niks arī šai meitenei pieprasīja izliekties pa logu un nobļauties, ka viņa ir brīva. Puisis bija sajūsmā par šo randiņu, bet meitene gan draudzenēm atzinās, ka zēns esot ”par īsu”, tāpēc nekāda mīla nesanāks.

Gala randiņā ar visām trim puisis trāpīja pareizi, lemjot, ka brīva ir Krista. Abi saņēma dāvanu karti 800 eiro vērtībā.
Taču nekas nav beidzies! Skaties.lv atklāta meiteņu pieteikšanās randiņam ar Niku. Varbūt atraktīvais puisis der tev? Piesakies un jau ceturtdien ej uz randiņu smalkā kafejnīcā!

Video: noskaties sēriju!

TOP komentāri

 • karla
  +6 +6 0

  karla

  Cik tad garu puisi tai brīvajai meitenei vajag? Tā, lai var ostīt viņa paduses? Normāla augumu saderība bija abiem ar brīvo puisi!
 • ilona
 • peka
  +3 +3 0

  peka

  tas šovs ir normāls piedūriens :D Man žēl tos cilvēkus, kas visu uztver nopietni, jūs esat garlaicīgi! Ar humora izjūtu ir daudz jautrāk dzīvot!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl