21 komentārs

Pirmdienas, 8. maija, vakarā ”Precētie pret brīvajiem” beidzot satricināja mūziķis Neids. Un viņš nelika faniem vilties – visas trīs meitenes tika pārbaudītas pēc pilnas programmas, kas vainagojās ar Neida triumfu meles atmaskošanas spēlē.

Vai Neids un Anta pēc uzvaras ir pāris? Lasi te!

Neids sērijas ietvaros satika trīs daiļas dāmas – aizņemtās Baibu un Lauru, kā arī brīvo Antu. Kā, spēli sākot, atklāja Neids, viņa dzīves pieredze rāda, ka meitenēm uzticēties nevar. Viņa taktika spēlē būšot pavisam vienkārša – piedāvāt meitenēm skūpstīties un skatīties, kas notiks.

Pirmā Neidu ciemos uzņēma Baiba no Aizkraukles, kuru spēlē atbalstīja dzīvesbiedrs Lauris, kurš atklāja, ka Baiba ir laba mele. Pagājušajā nedēļā viņa apmānījusi draugu, četros no rīta aizejot “tusēt” uz ”Džokeru”, bet to sparīgi noliedzot.

Pirmais lielais pārsteigums tautu gaidīs jau pirmajā randiņā – Neids atteicās ēst meitenes pagatavoto maltīti.
”Piedod, bet nevēlos,” paziņoja Neids, pārsteidzot kā Baibu, tā viņas draugu.

Pārītis pēc tam ļoti asi kritizēja Neidu! Lasi un skaties video šeit!

Foto: Neida uznāciens bildēs

Baiba steidza pie drauga runāt par turpmāku rīcības plānu.

Neids mēģināja ”paķert meiteni uz muļķi”, paziņojot, ka atradis viņas mājās vīriešu skuvekli, ko patiesībā pats bija paņēmis līdzi. Pēc tam viņš gāja vēl tālāk, paziņojot, ka grib meiteni noskūpstīt.

”Es tev iesitīšu tūlīt,” aizkadrā dusmojās Lauris.

Puisis paziņoja, ka Neida atrašanās viņa dzīvoklī nudien ”kaitina”, un, ja mūziķis nepazudīs, nebūs labi. Neids pēc randiņa atzinās, ka viss bijis slikti, jo meitene nav bijusi viņa gaumē.

Nākamā Neidu ciemos uzņēma Laura, kuru atbalstīja līgavainis Egils. Šī meitene Neidam savukārt likās ļoti simpātiska, un puisis paziņoja, ka ”tik smukas brīvas nestaigā”.

Neids steidza pārmeklēt Lauras dzīvokli un atkal lika lietā triku ar ”atrasto” skuvekli, bet pēc tam jautāja, vai drīkst meiteni noskūpstīt. Meitene atteicās – abi esot pārāk maz pazīstami, lai uzreiz skūpstītos. Neids uzaicināja meiteni uz deju, kuras laikā steidza apčamdīt viņas dibenu.

Dupša apčamdīšanas video un bildes baudi šeit!

Trešā Neidu ciemos uzņēma brīvā Anta. Neidam arī šī meitene ļoti patika, un viņš viņu palutināja, norepojot īpašas rīmes. Viņš vēlējās meiteni noskūpstīt, bet Anta atteicās – arī viņa pirmajā randiņā neskūpstoties.

Tiesa, Neids dejas laikā atkal iemanījās apčamdīt Antas dibenu, taču meitene iebilda, kad puisis vēlējās vairāk. Līdz ar to Neids secināja, ka meitene ir aizņemta.

Beigās visi satikās restorānā, un Neidam bija jāizvēlas. Neids trāpīja pareizi, kā brīvo nosaucot Antu. Pāris balvā saņēma 800 eiro, bet Neids paziņoja, ka vēlas turpināt tikties ar skaisto Antu.

Video: noskaties sēriju!

UZMANĪBU – nekas vēl nebeidzas!

Skaties.lv aicina dāmas pieteikties uz randiņu ar Neidu lieliskajā ”Sunset Lounge”! Tāda iespēja ir tikai vienreiz dzīvē – izmanto to!

Piesakies!

TOP komentāri

 • Jojoo
  +20 +19 -1

  Jojoo

  Pēc šovakara izgājieniem man viņš vēl pretīgāks liekās! Fuj...es saprotu kapēc viņš ir viens - ilgāk par minūti to seju vnk nav iespējams ilgāk paciest! Mans 14 gadus vecais brālis zin, kā uzvesties sabiedrībā un pret sievietēm! Es ceru, ka pēc šī šova neviens par viņu vairs nefanos! Mēslu vabole! Iespļaušu sejā, ja gadīsies pa ceļam, un pat tas būs tāds nieks - viņš ir pelnījis daudz vairāk!
 • Nerātās dainas
  +20 +19 -1

  Nerātās dainas

  ceru, ka aizņemto draugi iedeva galvā tam tukšpaurim pēc šova
 • Deina
  +19 +17 -2

  Deina

  Vārdu trūkst! Kā var izturēties pret otru cilvēku tā! Nu un, ka nesimpatizē, nedod tiesības tā nolikt cilvēku! Derētu pašam sevi izvērtēt un nolaisties uz zemes!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl