26 komentāri
FOTO stāsts: kā ”Precētie pret brīvajiem” Niks dāmu izvēlējās
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Ceturtdienas, 27. aprīļa, pēcpusdienā restorānā ”Sunset Lounge” uz randiņu ar paša izvēlētajām skatītājām Līvu Puķīti un Annu Zemturi ieradās ”Precētie pret brīvajiem” otrās sērijas galvenais varonis Niks Zvejnieks. Šoreiz tikšanās bija izdevusies un izveidojās cerīgs pāris.

Uz randiņu ar Niku ieradās divas brīvas daiļavas – šarmanta sarkanmate Līva no Rīgas un burvīga gaišmate Anna no Ogres.

Gaidot ierodamies puisi, meitenes malkoja dzērienus un uzjautrinājās, spriežot, vai puisis, kurš uz randiņiem ”Precētie pret brīvajiem” devās apakšbiksēs un Kāmasūtras grāmatu padusē, šoreiz būs pienācīgi apģērbies.

Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Šoreiz viss bija līmenī – rotājies ar kaklasaiti, saulesbrillēm un atpakaļ atglaustiem matiem kā īsts di Kaprio restorānā iesoļoja Niks.

”Ar drēbēm neatpazinu,” puisi uz zoba pavilka Līva. Abi uzreiz atrada kontaktu, vienojoties, ka tik burvīgā vakarā sēžot restorānā ar skatu uz Daugavu un lēnām rietošo sauli, vislabāk iederētos vēss alus. Anna izvēlējās baudīt kafiju.

Pirmās sarunas, protams, izvērtās par un ap notikumiem ”Precētie pret brīvajiem”. Niks nomierināja dāmas, uzsverot, ka nekur neslēpj Kāmasūtru un šovakar dāmas nekādi neprovocēs. Anna atzinās, ka sēriju ar Niku nemaz nav noskatījusies, taču viņai spilgti atmiņā palicis iepriekšējais spēles ”brīvais” – taksists Andrejs.

Omulīgā gaisotne, aiz loga rietošā saule un vēsais alus darīja savu – pēc pārdesmit minūtēm kompānija jau tērzēja kā seni draugi, plānojot kopīgus vasaras piedzīvojumus.

Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

“Es vienmēr braucu uz ”Positivus” un ”Weekend” festivālu, bet biļeti nekad neesmu pircis. Vienmēr iemanos tikt iekšā citādāk,” ar interesantu talantu palepojās Niks. Tiesa, viņš vēl nevarot apsolīt meitenēm, ka arī šogad būs braucējs.

“Gribu pieteikties ”Lauku sētai”. Un, ja mani paņems, vasara paies tur,” avantūru pilnai vasarai gatavs Niks. Arī par Annu, iespējams, vēl daudz dzirdēsim – viņa savukārt pieteikusies ”X Faktoram”.

Meitenes uzjautrināja fakts, ka Niks nekādi necentās sevi slavēt – puisis sarunās bija atklāts un godīgs. Niks atzinās, ka viņam ir divas nepabeigtas augstākās izglītības, liekot vienai no lēdijām pie sevis noņurdēt “var redzēt!” un pastāstīja, ka strādā par pasākumu menedžeri un nereti tiek salīdzināts ar populāro aktieri Leonardo di Kaprio.

Lai arī ”Gribu randiņu ar brīvo” noteikumi paredz, ka meitenes, kuras piesakās avantūrai, patiešām nāk iepazīties ar puisi, lai, kas zina, izveidotu attiecības, ”Precētie pret brīvajiem” rūdītais puisis vēlējās kārtīgi noskaidrot, vai daiļavas atkal nav kādas krāpnieces.

Abas apstiprināja, ka ir brīvas. “Man vienkārši neveicas ar puišiem. Pēdējos gados es iepazīstos iepazīšanās portālos, nav pirmais ”aklais” randiņš,” neslēpa Līva.

Savukārt Anna atklāja, ka pirms kāda laika ikdienas strīdu un rutīnas dēļ viņai izjukušas nopietnas attiecības, un šī ir pirmā reize, kad viņa ļaujas šādai avantūrai.

Kompānija neslēpa, ka Skaties.lv žurnālistu un fotogrāfu priekšā jūtas brīvi – viņi gatavi startēt šādās spēles vēl un vēl! Atklājās, ka visiem ļoti tuvas šovbiznesa norises – tika pārspriestas Violetas Stepanovas dzīves aktualitātes, savukārt Niks atzinās, ka noteikti pieteiktos ”Saimnieks meklē sievu”, ja tajā atkal startētu simpātiskā dzejniece Magone Burka.

”Es esmu vīrietis – dille,”atzinās Niks, Līvai piebalsojot, ka šī dille novīstu Magones šarma priekšā tāpat, kā tas savulaik notika ar Vītolu.

Kā sprieda puisis, meitenes esot ”iņ” un ”jaņ” –  atraktīvajai Līvai nav problēmu brīvi aprunāties par jebkuru tematiku, kamēr Anna ir klusāka un atturīgāka. Savukārt meitenes vienbalsīgi sprieda, ka iespaids par puisi mainījies uz pozitīvo pusi.

Pienāca laiks izdarīt izvēli, un Niks paziņoja, ka izvēlas un uz romantiskām vakariņām  ”Sunset Lounge” 100  eiro vērtībā ved sarkanmati Līvu.

Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Laiks rādīs, kā abiem tālāk ies, bet vismaz Līva jau šobrīd gatava kopīgam braucienam uz vasaras festivāliem un dažādām avantūrām.

UZMANĪBU! Noticis arī pāra pirmais randiņš! Lasi te!

Tikmēr Anna uzsver, ka nav vīlusies – piedzīvojums bijis pozitīvs neatkarīgi no rezultāta. ”Kaut kas savādāks. Pirmo reizi biju restorānā, iepazinu jaunus cilvēkus, biju savādākā vidē. Noteikti noskatīšos sēriju,” teic Anna.

Gribi iepazīties ar Annu? Uzzini, kādas ir viņas prasības, ŠEIT!

Brīvās meitenes, viss ir tikai sācies! Jau nākamo pirmdien varēsi pieteikties uz randiņu ar nākamās nedēļas ”Precētie pret brīvajiem” galveno varoni, un, kas zina, iespējams, nākamceturtdien burvīgajā ”Sunset Lounge” atpūtīsies tu!

Foto: randiņš bildēs

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl