FOTO stāsts: iespējams, ērmīgākais randiņš ”Precētie pret brīvajiem” Jāņa dzīvē; trīs pielūdzējas vienkārši pazūd

9 komentāri
FOTO stāsts: iespējams, ērmīgākais randiņš ”Precētie pret brīvajiem” Jāņa dzīvē; trīs pielūdzējas vienkārši pazūd
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Ceturtdienas, 1. jūnija, ”Gribu randiņu ar brīvo” ar ”Precētie pret brīvajiem” sestā raidījuma varoni Jāni Veco izvērtās pavisam citādāk nekā visi iepriekšējie. Trīs meitenes, kuras ar prieku bija piekritušas ierasties uz tikšanos restorānā ”Sunset Lounge”, vienkārši neatnāca.

Meiteņu interese par ”Precētie pret brīvajiem” līdz šim pieklājīgāko puisi Jāni bija milzīga – Skaties.lv saņēma pieteikumus no vairāk nekā 20 meitenēm, kuras izteica vēlmi iet uz randiņu ar šova zvaigzni.

Skaties.lv trešdienas pēcpusdienā sazvanīja trīs laimīgās, informējot, ka randiņš ”Sunset Lounge” notiks ceturtdienas vakarā. Visas trīs priecīgi apstiprināja, ka ceturtdienas vakarā ir brīvas un piecos pēcpusdienā ieradīsies restorānā Andrejsalā, lai satiktu Jāni.

Kā pirmais ”Sunset Lounge” ierodas galvenais varonis Jānis. Puisis mierīgi izvēlas dzērienu un noskaņojas jaukam vakaram.

Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Gaidot meitenes, Jānis Skaties.lv komandu izklaidē ar stāstu par ”Precētie pret brīvajiem” aizkulisēs pieredzēto. Nu jau ar smaidu Jānis atskatās uz pieredzi ar Saldus Anitu.

Anita pēc spēles apvainojās uz Jāni un uzskata, ka viņš krāpies! Lasi šeit!

Un kā Anitu piemin, tā Anita klāt! Jāņa telefonā iemirgojas ziņa – ”Facebook” saņemts uzaicinājums draudzēties no šova skandālistes!

”Nē, ar šo meiteni es vairs nevēlos sazināties,” paziņo puisis. Anitas uzaicinājums tiek noraidīts.

Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Tikmēr laiks turpina ritēt, bet neviena no trim meitenēm nav ieradusies. Saņemam ziņu no vienas no dāmām. ”Diemžēl man jāatvainojas, bet darba apstākļu dēļ es netieku uz norunāto tikšanos. Atvainojieties Jānim manā vietā,” raksta meitene.

Pēc brīža viņa atsūta vēl vienu ziņu, kurā piebilst, ka Skaties.lv varētu nodot Jānim viņas telefona numuru. Nekādu problēmu, turklāt Jānis gatavs meitenei uz karstām pēdām arī piezvanīt!

Video: Jānis zvana kavētājai

Ar šo meiteni viss skaidrs, bet kur pārējās? Laiks jau ir pusstundu pāri norunātajam, taču neviena pat nav devusi ziņu, ka neieradīsies vai kavēsies. Uz Skaties.lv zvaniem dāmas neatbild – pēc pirmā zvana signāla tiek nomesta klausule.

Skaties.lv kopā ar Jāni gaida meitenes pusotru stundu, bet neviena tā arī neuzrodas un pat nepaziņo, kas noticis, ja nācies tik pēkšņi pārdomāt par randiņu, par kuru dāmas vēl vakar izrādīja tādu sajūsmu.

Bet Jānis nemaz neskumst – puisis šo laiku pavada, tērzējot ar Skaties.lv komandu, baudot dzērienu un piedzīvojumu. Kā nosmejas galvenais varonis, šovā piedzīvotais viņu norūdījis pret jebkādām meiteņu dīvainībām. Un pašas vainīgas, ka neatnāca, ne jau Jānis ir zaudētājs! Tā teikt – ja meitenes tik bezatbildīgas, labi vien, ka neatnāca, jo Jānis meklē nopietnu dāmu.

”Ja nav konkrētības sākumā, tad labi vien ir. Ja tik ilgi kavē, tad arī pa dzīvi kavēs,” nosmejas Jānis.

Jānis tā arī nesagaida dāmas, bet Skaties.lv pozitīvajam puisim kā mierinājuma balvu pasniedz dāvanu karti 100 eiro vērtībā ”Sunset Lounge”, kuru viņš varēs tērēt kopā ar meiteni, kura, cerams, nekavēs.

Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Kā noslēpumaini piebilst Jānis – kandidātes esot.

Pēc šova puisi ”Facebook” uzrunājušas meitenes, kuras vēlas iepazīties tuvāk. Tā ka stāsts, kas iesākās ”Precētie pret brīvajiem” turpināsies vēl tālāk, taču visa šī pieredze Jāni ļoti norūdījusi. Lētas popularitātes tīkotājas un meitenes, kuras pašas nezina, ko grib, var netērēt laiku, rakstot Jānim – viņš viņas momentā ”atšifrēs”!

Foto: randiņš bildēs

9 komentāri