Komentāri
FOTO: ”Precētie pret brīvajiem” zvaigzne Niks ved Līvu romantiskās vakariņās
Skaties.lv

Pēc dalības šovā ”Precētie pret brīvajiem” Skaties.lv deva galvenajam varonim Nikam iespēju doties uz vēl vienu randiņu, kurā, atšķirībā no šova, meitenes nemelo un tiešām vēlas iepazīties. Šajā spēlē Niks iepazinās ar šarmanto sarkanmati Līvu, un pēc tās abi devās romantiskās vakariņās.

”Gribu randiņu ar brīvo” noteikumi paredz, ka ”Precētie pret brīvajiem”  nedēļas brīvais puisis attiecīgās nedēļas ceturtdienas vakarā restorānā ”Sunset Lounge” tiekas ar meitenēm, kuras pieteikušās Skaties.lv

Reportāžu no tikšanās ar meitenēm skaties te!

Tikšanās izskaņā puisis izvēlas meiteni, un, ja viņa piekrīt nākamajam randiņam, pāris saņem dāvanu karti 100 eiro vērtībā romantiskām vakariņām ”Sunset Lounge”.

Nika un Līvas vakars restorānā izvērtās tik jauki, ka abi izlēma likt lietā dāvanu karti un ieturēt romantiskas vakariņas uzreiz pēc spēles.

Jau pirmajās randiņa minūtēs bija skaidrs, ka abu gaumes attiecībā uz ēdienu atšķiras. Kamēr Niks speciāli izsauca viesmīli, lai noskaidrotu, vai īpaši viņiem varētu pagatavot ēdienkartē neiekļauto tartaru, Līva izmantoja iespēju apvaicāties, vai tik elegantā restorānā iespējams tikt arī pie frī kartupeļiem.

Pāris vienojās par kompromisu – Niks abiem pasūtīja tunča tartaru, kamēr Līva izvēlējās piedevas – kraukšķīgus kartupelīšus.

Skaties.lv

Sirsnīgās sarunās un omulīgā gaisotnē aizritēja vairāk kā stunda. Ieturējuši vakariņas, abi izlēma noslēgt skaisto vakaru, vērojot saulrietu uz restorāna terases.

Par to, kā attīsties abu stāsts, gan vēl neesot skaidrības. ”Noteikti paliksim draugi. Ja mani nepaņems ”Lauku sētā”, varam kopā laist uz kādu vasaras festivālu. Man patīk piedzīvojumi,” tā Niks.

“Tad jau redzēsim,” noslēpumaini par abu attiecību nākotni spriež Līva, uzsverot, ka vakars paticis un, jā, smalkais tartars garšojis tikpat labi kā iecienītie kartupelīši.

Foto

Lasi vēl