FOTO: ”Precētie pret brīvajiem” Edgars ved uz randiņu daiļu korejieti Karinu

5 komentāri
FOTO: ”Precētie pret brīvajiem” Edgars ved uz randiņu daiļu korejieti Karinu
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Kā jau ierasts, arī šonedēļ šova ”Precētie pret brīvajiem” galvenajam varonim Skaties.lv pēc spēles dāvāja iespēju izbaudīt īstu randiņu ar meitenēm, kuras patiešām interesē attiecības un kuras nemelo. Uz randiņu ar Edgaru Viļumsonu restorānā ”Sunset Lounge” ieradās apburoša angļu mēlē runājoša meitene.

Daiļava atklāja Edgaram, ka ir korejiete Karina, kura jau kādu laiku studē Latvijā.  Karinu spēlei ”Gribi randiņu ar brīvo”, labu gribēdama, pieteikusi draudzene, un meitene labprāt ieradusies.

Tā kā burvīgajā maija dienā, kad notika randiņš, Latviju beidzot priecēja īsts karstums, Edgars un Karina izvēlējās sēdēt ”Sunset Lounge” āra terasē, malkot ūdeni ar augļiem un iepazīt viens otru, jauki patērzējot.


Uz sarunām abus nebija īpaši jāskubina – pāris pavadīja stundu, sirsnīgi apspriežot latviešu un korejiešu valodu un kultūru atšķirības, sprieda par mīlas meklēšanu šovā un pārrunāja vēl šo un to.

Kāpēc pagājušās nedēļas varonis Niks izvēlējās neturpināt attiecības ar Līvu? Lasi te!

Diemžēl nekādas mīlas dzirksteles starp abiem neuzšķīlās. Kad pienāca laiks izdarīt izvēli – iet vai neiet uz otro randiņu, Edgars aicināja Karinu piekrist atnākt ar viņu uz vakariņām vienkārši kā draugiem.

Tomēr Karina tam nepiekrita. Meitene vēlējās ”visu vai neko”, nekādas atkāpes nepieļaujot. Pāris šķīrās un, kā to paredz noteikumi, pie vakariņām 100 eiro vērtībā ”Sunset Lounge” tā arī netika.

Taču Edgaram nav, par ko skumt. Puisis Skaties.lv atklāj, ka pēc dalības TV šovā sociālajos tīklos sācis saraksti ar vairākām skaistulēm.

”Kaut kur jau tā manējā ir. Un gribētos cerēt, ka viņa ir Latvijā – ņemot vērā manu patriotismu, ārā līst viņu meklēt negribētos.

Bet pienāks arī mans laiks, un pa šo zemi skraidīs arī mazie Edgariņi,” smejas Edgars.

Foto: randiņš bildēs