104 komentāri

Jau rīt, 8. maijā, ekrānos fanu ilgi gaidītā ”Precētie pret brīvajiem” sērija ar Neidu. Skaties.lv piedāvā apskatīt pirmo video un bildes no Neida uznāciena šovā, kas liecina – mākslinieks nožēlos, ka tajā visā iepinies.

Kā atklāj video, Neids kritīs izmisumā jau filmēšanas viducī.

”Es gaidīju kaut ko labāku! Ja godīgi, es gribētu tikt prom no šejienes. Es negribu neko. Es negribu, ne redzēt to meiteni, es negribu ne ēst.

Vienkārši laidiet mani prom,” kāda randiņa viducī šausmināsies Neids.

”Viņam uzacis kā ”Nike” zīmīte!” Lasi, kā meitenes vīrs atbildēs Neidam!

Video

Vai tiešām notiks nebijušais un puisis aizbēgs, randiņam tikai pusē esot? ”Precētie pret brīvajiem” ar Neidu jau pirmdien, 8. maijā 21.00 TV3!

Taču nav ko skumt! Jau nākamajā randiņā būs grābstīšanās! Lasi te!

Foto

TOP komentāri

 • ***
  +43 +42 -1

  ***

  Neids ir vienkārša lupata, kurš no sevis sadomājies super zvaigzni un smukuli. Nav nekā viņa tāda. Un pazemot sievieti tikai tāpēc, ka viņas parametri neatbilst 60-90-60 ir smieklīgi. Vārds savstarpējā cieņa starp cilvēkiem viņam ir nesaprotama. Un gan jau raidījumā piedalījās tikai, lai paspīdētu, bet sanāca tāpat kā ar viņa "dziesmām".

  Tu esi SŪDS. Un tas ko dari ir SŪDS.
 • mranonimous
  +36 +36 0

  mranonimous

  Tas ir ļoti pretīgi, necieņa pret otru. Visi nav ideāli,un Neids ? Kas viņš vispār ir ? Absolūtā nulle ,par to ,ka viņš spēj sarakstīt kādu dziesmu, ok,patēlot milionāru,ok, ieķērties meitenei dibenā ok,bet nuuu,ne jau tā izturēties pret meiteni ,vecāks paliks ,ar vēders uzaugs. ,baigais skaistulis jūties? Tas ir zemiski,meitene ir tīri jauka ,un visām nav jāsver knapi 50Kg ... Tā kā ,vecīt ,karma ir karma un tā nāk atpakaļ.
 • Saule

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl