15 komentāri
Elena par kaislīgo uznācienu ”Precētie pret brīvajiem”: ”Dzīvē, protams, tāda neesmu!”
Skaties.lv

Par vienu no aprunātākajām ”Precētie pret brīvajiem” trešās sezonas atklāšanas dalībniecēm kļuvusi brīvā skaistule Elena Kalicka. Meitene nekautrējās kameru priekšā izģērbties un skūpstīties ar sev nesimpātisko Andreju. Pēc šova meitene gatava turpināt avantūras un nofilmēties vēl kādā šovā.

Kā Skaties.lv atklāj Elena, viņa tā arī nav noskatījusies ”Precētie pret brīvajiem” sēriju, kurā pati piedalījusies. “Pateicu vecākiem, lai skatās, bet pati nevarēju saņemties. Kad viss nomierināsies, tad noskatīšos,” atklāj Elena.

Spēles laikā viņa pārsteidza ar drosmīgiem izgājieniem – Elena visas Latvijas priekšā atļāva puisim attaisīt sev krūšturi un skūpstījās.

Andrejs pēc tam veltīja Elenai skarbus vārdus. Lasi šeit!

“Tas bija šovs, tāpēc arī izturējos pārspīlēti un darīju visu, lai pārliecinātu puisi. Dzīvē es, protams, tāda neesmu, uzreiz neskūpstu puisi un nepiedāvāju masāžu,” smejas Elena.

Lai arī viņa spēlē neuzvarēja, meitene ir apmierināta ar rezultātiem. Un, ja kāds nesaprata, ka tā ir spēle un viņas uznāciens – labi notēlota loma, pats vainīgs.

Foto: Elenas gaitas televīzijā

“Spēlē vajadzēja kādu ”slikto meiteni, kas naudas dēļ gatava uz visu. Šo lomu arī izspēlēju,” skaidro Elena.

Starp citu, citus puišus, ja nerunājam par Andreju, viņas tēlojums pat ļoti uzrunājis. “Jau raidījuma laikā sāku saņemt neskaitāmus uzaicinājumus ”Facebook” un ”Instagram”. Puiši raksta gan no Latvijas, gan ārzemēm – acīmredzot arī ārzemēs skatījušies.

Elena

Elena

Daudzi jau piedāvā nākt uz randiņiem. Un varu atklāt, ka dažiem ir cerības arī saņemt atbildes vēstules. Jo raksta arī ļoti sakarīgi puiši, visi nav no dziļiem laukiem.

Kādam, iespējams, atbildēšu,” priecīgas ziņas puišiem atklāj Elena.

Taču uz vairāk kā vēstuli puiši lai necer. “Tā kā šovs jau filmēts pirms kāda laika, man jau ir kāds puisis, kurš iekritis sirdī. Varu teikt, ka esmu gandrīz iemīlējusies. Tāpēc tiem, kuri raksta man ”Precētie pret brīvajiem” sakarā nekas vairāk par kādu vēstuli nespīd,” var pačukstēt Elena.

Meitene atklāj, ka viņai dikti iepaticies arī filmēšanās process kā tāds, tāpēc viņa ar prieku piedalīsies vēl kādā šovā. Ļoti iespējams, ka skaisto Elenu šovasar redzēsim vēl kādā TV projektā.

Video

TOP komentāri

 • Sigita
  +11 +10 -1

  Sigita

  Fuj,kā nav kauns,ka vecāki skatās kā pusplika vandās ar svešu cilvēku pa gultu.
 • Jamyleys
  +8 +8 0

  Jamyleys

  Nesaprotu, kāpēc jāskūpstās ar sev nesimpātisku vīrieti? Dēļ naudas? Kā to sauc?
 • Nu kā tad
  +7 +7 0

  Nu kā tad

  Viņa, tak ir tv6 meitene. .. Protams , ka viņai patīk kameras utt. bet nu... Ne jau šitā, pāris simtu dēļ . un vēl beigās pateikt ,ka nav viņas gaumē smiekligi. Taisnoties jau var , bet to ko redzēju ar neko vairs neattainos

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl