Komentāri

Dāmas! Portāls Skaties.lv un šovs ”Precētie pret brīvajiem” jau otro nedēļu piedāvā nebijušu iespēju visiem, precīzāk, sakot, visām lēdijām, kuras gribētu tikties ar šova brīvajiem vīriešiem! Tieši tā – tu vari pieteikties īstam randiņam ar kādu no šova dalībniekiem!

Kā tas notiks?

Skaties TV3 aizraujošo attiecību šovu ”Precētie pret brīvajiem”. Šoreiz šovā ”galveno lomu” spēlēs astoņi brīvi vīrieši, kas centīsies atklāt, kura no trim šova dalībniecēm ir brīva.

Bet! Ir taču pavasaris, un brīvie kundziņi ļoti labprāt dotos uz randiņu ar kādu no šova skatītājām. Tāpēc, ja kāds no šova dalībniekiem tev šķiet smuks kā elle, aizpildi anketu un piesakies randiņam ar kādu no šova dalībniekiem.

Kādi ir noteikumi?

  • Pieteikties vari katru pirmdienu, sākot no plkst. 21.00 līdz trešdienas plkst. 15.00.
  • Tev jābūt pilngadīgai.
  • Uz randiņu tiks divas portālā Skaties.lv lasītāju iebalsotās dāmas, bet vienu no dalībniecēm izvēlēsies pats kavalieris.

Tātad randiņā tiksies četri cilvēki, un tad, jau kā saka, viss pārējais atkarīgs no Amora bultām. Savukārt, ja brīvais puisis un viena no jaunkundzēm izlems satikties vēlreiz, restorāns “Riga Sunset Lounge” viņiem uzsauks izmeklētas vakariņas 100 EUR vērtībā!  Katrā gadījumā būs jautri, tāpēc pamēģini!

Lasi šeit, kā gāja pirmajā iepazīšanās spēlē!

Veiksmi!

 

Lasi vēl