5 komentāri

Pirmdienas, 16. maija, vakarā TV3 šovā Precētie pret brīvajiem tika aizvadīti kārtējie trīs randiņi. Šoreiz randiņu daudzveidību izbaudīja brīvā meitene Baiba Karlovska. TV ekrānos nevarēja nemanīt abpusējo nepatiku, kas strāvoja Baibas pirmajā randiņā ar Dairi Gailīti (33). Nu atklājas, ka ekrāns nav melojis.

Kā atminamies, pirmajā randiņā dzīvespriecīgā Baiba saņēma visai negaidītu dāvanu – praktiskais Dairis meiteni sagaidīja ar mākslīgajām rozēm. Viņam gan bija savs skaidrojums – šādi ziedi nenovīst. Baiba tomēr vēlāk atzina, ka šie ir skaistākie mākslīgie ziedi, ko vispār redzējusi. Sarunas un viedokļu dažādībā izveidojusies atmosfēra, kas valdīja Daira dzīvoklī, pat viņa draugā Mārī modināja bažas, ka abi varētu pamatīgi saplēsties. Lai nospriegoto atmosfēru vērstu uz labu, Dairis ķērās pie vīna, to visai uzstājīgi piedāvājot randiņa partnerei. Sarunā ar portālu Skaties.lv Dairis taisnojas, ka pie grādīgā ķēries, ”lai justos brīvāk”. ”Redzēju, ka viņa ir agresīva un ”uzvilkta”,” saka Dairis un neslēpj, ka meitene viņam nav šķitusi pievilcīga: ”Katram savs stils. Mani viņa nepiesaistīja”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dairi šovam Precētie pret brīvajiem pieteikusi māsa – tā pati, kuras zobu birstīti kopā ar matu gumiju, nepārprotami liekot domāt, ka to lieto sieviete, Baiba atrada vannasistabā. Izrādās, zobu birstīte tur atstāta apzināti. ”Lai būtu kaut kāds action, bet viņai nebija interese kaut ko tādu taisīt. Piegājiens bija pārāk nopietns,” atzīst Dairis. Plānotā stratēģija gan ”nospēlēja” pretējā virzienā, jo Baibā radīja aizdomas par puiša attiecību statusu, tādēļ Dairis nejauši pats sevi ”iegāzis”.

Foto

Šovā Dairis ir vīlies, jo bija cerējis piedzīvot ko jautrāku. ”Tā meitene bija tāda… pārgudra. Biju domājis uz šovu iet kā uz spēli. Tas bija vienīgais, kādēļ piedalījos. Nebiju gaidījis, ka pretim būs tik nopietns cilvēks,” saka šova brīvais puisis.

”Jo vīrietis vairāk melo, jo sieviete vairāk ”uzķeras”,” pēc šova secinājis Dairis. ”Šai sievietei, kas bija man pretim, noteikti vajag, lai viņai visu mūžu melo,” šova partneri Baibu vērtē Dairis. Ir tikai likumsakarīgi, ka abi pēc šova neplāno uzturēt kontaktus. Lai arī šobrīd ir brīvs, optimismu atrast īsto meiteni puisis nav zaudējis.

Video: Daira un Baibas “neērtais” randiņš

TOP komentāri

 • Nu
 • Pavisam droši
  +5 +5 0

  Pavisam droši

  Ir jābūt pilnīgi izmisušai, lai ar šādu tipu sapītos. Mākslīgās puķes randiņā-zeme, atveries! Nemaz nerunāsim par lecīgo runasveidu un nepamatoti augstām prasībām. Gudra meitene, uzreiz saprata, ka no šitāda tipa jābēg.
 • Jauna meitene
  +4 +4 0

  Jauna meitene

  Baismīgs vīrietis.... brr. nemaz nebrīnos, ka viņš ir viens, bez draudzenes.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl