Blondīne, divu bērnu māmiņa Līga veiksmīgi “atkož” meļus un precētos

2 komentāri
Blondīne, divu bērnu māmiņa Līga veiksmīgi “atkož” meļus un precētos
Foto: publicitātes

Šova Precētie pret brīvajiem otrajā raidījumā bez pārsteigumiem neiztika – bija gan pikantērijas, gan romantiski brīži.

Lai arī divu meitiņu mammai Līgai pēc katra no randiņiem šķita, ka puisis ir godīgs, šova noslēgumā viņai tomēr veiksmīgi izdevās noteikt, kurš no puišiem ir brīvs, bet kuri divi – precējušies.

Elvijs, Dmitrijs un Roberts ar dažādiem paņēmieniem centās savaldzināt simpātisko blondīni. Kamēr Roberta nolūki bija patiesi, Elvija un Dmitrija uzdevums bija likt dāmai noticēt, ka viņi ir brīvi, kaut arī tā nav.

Pretēji pirmā raidījuma galvenajai varonei, Līgas sievišķā intuīcija viņu nepievīla, un meitene veiksmīgi noteica, kuri divi no trīs puišiem melo.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Vija
  +7 +7 0

  Vija

  Esmu patiesi priecīga, ka uzvarēja Līga. Jo es biju šokā, ka tādai skaistai sievietei nav vīrieša-varbūt vaina ir tajā, ka viņai ir divi bērniņi. Bet varbūt tomēr tajā, ka viņa ir dzīves izmācīta un vairs ne tik glupa lai ņemtu kuru katru. Tiešām patika , ka divu bērnu māmiņa var izskatīties tik labi -Līga, veikmītes tev-labs nāk ar gaidīšanu ;)
 • vienalga
  +3 +3 0

  vienalga

  Ja mani pirmajā randiņā kāds tik ļoti grmastītu un līstu klāt kā tas Dmitrijs, viņš tiktu izslēgts no mana potenciālo vīriešu loka nekavējoties, vienalga brīvs vai aizņemts. Tāda gramstīšanās nepierāda vīrieša brīvību. Fuj! Man gan tas šovs nepatīk vispār, jo es ne par kādu naudu neskatītos no malas kā mans vīrietis gramstās, koķetē utt. ar svešu sievieti. Bet katram savs, katrs dara kā grib.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl