Bija vērts redzēt viņa seju! ”Precētie pret brīvajiem” sāpinātais līgavainis pārmāca bučoties kāro Jāni; FOTO un VIDEO

32 komentāri
Bija vērts redzēt viņa seju! ”Precētie pret brīvajiem” sāpinātais līgavainis pārmāca bučoties kāro Jāni; FOTO un VIDEO
Skaties.lv

Septītajā ”Precētie pret brīvajiem” sērijā neērtā situācijā nonāca kāds no aizņemto meiteņu puišiem. Redzot, kā līgava kameru priekšā dāvā astoņas bučas svešiniekam Jānim, puisis pamatīgi sabēdājās, taču, galu galā, aizņemtajam puisim izdevās Jāni pārmācīt.

Galvenajā lomā šoreiz bija Jānis Vuļs, kurš neslēpa, – nopietnu attiecību viņam nav bijis. Toties viņš ir krūšturu atvēršanas čempions.

Jāni ciemos uzņēma saderinātā skaistumkopšanas speciāliste Jūlija, precētā farmaceite Viktorija un brīvā Valentīna.

Jūlijai sagatavoties randiņam palīdzēja saderinātais Raimo, ar kuru abi baudot ”īstu mīlas paradīzi”. Meitene jau pirms tikšanās ar svešinieku sprieda, ka varētu ”pāršaut pār strīpu” un pēc šova var nākties kādu laiku ar līgavaini gulēt atsevišķi.

Jānis steidza jautāt Jūlijai, lai parāda daļu vešiņas, un Jūlija nekautrējās parādīt sarkanu krūšturi. Viesis metās stāstīt par taurentiņiem un uzspieda uz meitenes vaiga bučiņu. Līgavainis Raimo jau mazliet sāka satraukties.

SKANDĀLS! Pēc šova Jānis ziņo par attiecībām ar aizņemto Jūliju, meitene visu noliedz! Lasi te!

Un satraukumam bija iemesls. Pirmo reizi šova vēsturē puisis salūza, vērojot savas līgavas draiskošanos ar svešinieku.

Ko meitene darīja un kā reaģēja līgavainis? Skaties video šeit!

Foto: sērijas aizkadri

Otrajā randiņā Jāni sagaidīja precētā Viktorija, kura atklāja, ka esot ”tusētāja”. Jānis steidza arī viņai jautāt, lai parāda vešiņu, un meitene arī parādīja glītu krūšturi. Aizkadrā to vēroja Viktorijas vīrs Sergejs, kurš, protams, nebija dikti iepriecināts.

Arī šajā randiņā Jānis kāroja buču, taču Viktorija tik viegli neļāvās, raisot Jāņa aizdomas.

Trešā draiskuli ciemos uzņēma brīvā Valentīna. Arī te draiskošanās notika uz pilnu klapi – tika veikta Valentīnas krūšu masāža, bučots Jāņa vēderiņš un Valentīnas ciskas.

Noslēgumā visi četri tikās kopīgā randiņā, un Jānim bija jāpaziņo, kura ir brīvā. Jānis atkal vēlējās papriecāties par dāmu krūšturiem, šoreiz iemēģinot roku to atvēršanā.

Nosaucot brīvo meiteni, Jānis kļūdījās. Krūšturu atvēršanas čempions izvēlējās Jūliju, kura viņam tika dāvājusi astoņas bučiņas.

Jānis pēc spēles atzinās, ka sanācis īsts ”aplauziens”. Savukārt Jūlijas līgavainis Raimo teica, ka bija vērts ieraudzīt Jāņa seju savas uzvaras brīdī.

Video: noskaties sēriju

Taču Jānim nav iemesla skumjām! Viņa priekšā tikšanās ”Gribi randiņu ar brīvo” ietvaros!

Gribi uz randiņu ar Jāni? Aizpildi pieteikumu un jau ceturtdien tiekamies ”Sunset Lounge”!

32 komentāri