Attiecības vairs neinteresē! ”Precētie pret brīvajiem” skandalozā Aija negaidīti pametusi Latviju

8 komentāri
Attiecības vairs neinteresē! ”Precētie pret brīvajiem” skandalozā Aija negaidīti pametusi Latviju
Skaties.lv

Jaunā Latvijas šovu zvaigzne Aija Dembovska pēc filmēšanās ”Precētie pret brīvajiem” pieņēmusi negaidītu lēmumu. Dienas laikā viņa sakrāmējusi somas, lai pārvāktos uz Nīderlandi.

”Man patīk avantūras, un došanās uz Nīderlandi neapšaubāmi ir mana kārtējā avantūra. Man vienkārši vakarā piezvanīja un pajautāja, vai esmu gatava tūlīt pat sakravāt somas un doties peļņā uz Nīderlandi.

Foto: Aija atpūšas Nīderlandes pludmalē

Kāpēc ne? Es piekritu,” Skaties.lv par savu jauno dzīves pavērsienu informē Aija. Uzreiz pēc aizbraukšanas viņa pilnu krūti metusies darbā.

”Strādāju siltumnīcā pie tomātiem. Darba ir daudz, pat ”Facebook” nesanāk laika ieiet,” tā Aija. Tas nozīmē, ka viņai nav laika atbildēt arī uz pielūdzēju vēstulēm, kuras ienāk pēc ”Precētie pret brīvajiem”. Meitene izlēmusi attiecības kādu laiku atlikt otrajā plānā – tagad svarīgi labi nopelnīt. Un jaunajā darbā tas ir iespējams.

”Te var nopelnīt daudz labāk kā Latvijā, domāju te palikt uz ilgāku laiku. Darbā ir daudz latviešu, ar kuriem jau esmu iepazinusies – esam ļoti forša kompānija.

Joprojām esmu brīva meitene, bet pagaidām attiecības nav manos plānos,” tā Aija.

Aija jau atklāja, ka pēc ”Precētie pret brīvajiem” viņas sirdi iekarot centies spēles galvenais varonis Arvis. Aijas versiju par Arvja centieniem lasi te!

Arvis gan noliedz to, ka mēģinājis Aiju uzaicināt uz tikšanos pēc spēles. Arvja versiju lasi te.

Kā atzīstas Aija, šobrīd viņa galīgi nealkst kādas attiecību skaidrošanas. ”Nobloķēju Arvi ”Facebook”, negribu nekādu karošanu un attiecību kārtošanu. Un šovasar tāpat Latvijā nebūšu, man tagad svarīgākais ir darbs,” izlēmusi Aija.

Aijas pavedinošo klēpja deju vari noskatīties šeit!

Foto: apburošā Aija

8 komentāri