8 komentāri
Attiecības vairs neinteresē! ”Precētie pret brīvajiem” skandalozā Aija negaidīti pametusi Latviju
Skaties.lv

Jaunā Latvijas šovu zvaigzne Aija Dembovska pēc filmēšanās ”Precētie pret brīvajiem” pieņēmusi negaidītu lēmumu. Dienas laikā viņa sakrāmējusi somas, lai pārvāktos uz Nīderlandi.

”Man patīk avantūras, un došanās uz Nīderlandi neapšaubāmi ir mana kārtējā avantūra. Man vienkārši vakarā piezvanīja un pajautāja, vai esmu gatava tūlīt pat sakravāt somas un doties peļņā uz Nīderlandi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Aija atpūšas Nīderlandes pludmalē

Kāpēc ne? Es piekritu,” Skaties.lv par savu jauno dzīves pavērsienu informē Aija. Uzreiz pēc aizbraukšanas viņa pilnu krūti metusies darbā.

”Strādāju siltumnīcā pie tomātiem. Darba ir daudz, pat ”Facebook” nesanāk laika ieiet,” tā Aija. Tas nozīmē, ka viņai nav laika atbildēt arī uz pielūdzēju vēstulēm, kuras ienāk pēc ”Precētie pret brīvajiem”. Meitene izlēmusi attiecības kādu laiku atlikt otrajā plānā – tagad svarīgi labi nopelnīt. Un jaunajā darbā tas ir iespējams.

”Te var nopelnīt daudz labāk kā Latvijā, domāju te palikt uz ilgāku laiku. Darbā ir daudz latviešu, ar kuriem jau esmu iepazinusies – esam ļoti forša kompānija.

Joprojām esmu brīva meitene, bet pagaidām attiecības nav manos plānos,” tā Aija.

Aija jau atklāja, ka pēc ”Precētie pret brīvajiem” viņas sirdi iekarot centies spēles galvenais varonis Arvis. Aijas versiju par Arvja centieniem lasi te!

Arvis gan noliedz to, ka mēģinājis Aiju uzaicināt uz tikšanos pēc spēles. Arvja versiju lasi te.

Kā atzīstas Aija, šobrīd viņa galīgi nealkst kādas attiecību skaidrošanas. ”Nobloķēju Arvi ”Facebook”, negribu nekādu karošanu un attiecību kārtošanu. Un šovasar tāpat Latvijā nebūšu, man tagad svarīgākais ir darbs,” izlēmusi Aija.

Aijas pavedinošo klēpja deju vari noskatīties šeit!

Foto: apburošā Aija

TOP komentāri

 • sise
 • Elmira
  +2 +2 0

  Elmira

  pareizi dara labakie puiši ir arzēmēs latvju balelus nevienai vairs nevajg visas meitenes no latvijas masveidā izbrauc
 • ..
  +2 +2 0

  ..

  pareizi darija ka nobloķeja to tukšo zīmuli ārzemēs atradīs labāku

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl