Komentāri

Pirmdienas, 2. maija, vakarā TV3 tika aizvadīts šova Precētie pret brīvajiem jaunākais raidījums, kurā koķetā Kristīnai, liekot lietā intuīciju, izdevās atmaskot meļus un svinēt uzvaru. Nu Skaties.lv rīcībā nonācis ekskluzīvs video, kas atklāj pamatīgu izskaidrošanos visu četru šova Precētie pret brīvajiem dalībnieku starpā.

Lai gan visus trīs randiņus Kristīna esot izbaudījusi ar prieku, nu atklājas, ka dāma randiņus nodēvē par ”bērēm attiecībām”. ”Bija kolosālas emocijas, bija kaut kas jauns, bet nebija wow!. Lai arī tie bija melu randiņi, es gaidīju, ka jūs kā karaļi parādīsiet karaļa trakumu. Jo karalis var atļauties visu. Bet beigās sanāca tā, ka es biju galma āksts,” izšķirošajā randiņā ar visiem trīs kungiem atzīst Kristīna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tu labi saproti, ka četrās sienās to wow! nevar izdarīt,” viņai oponē Andris. Tomēr Kristīna turas pie sava: ”Tur jau tas āķis – jo mazāka telpa, jo lielāks wow!, ja tu spēsi visu izdarīt.”

Foto

Lai gan TV ekrānā vērojām, ka pirmo reizi šovā izšķirošo vakariņu laikā spriedze valdīja vīriešu starpā, aizkadra sarunā kungi metušies uz vienu roku. ”Mēs visi ļoti labi zinām, kāda ir šova galvenā jēga. Un mans pienākums pret tevi bija pasniegt sevi, tev nemelojot. Ja es esmu neprecēts, tad es esmu neprecēts. Mans galvenais uzdevums bija panākt to, lai tu pēc manas uzvedības, pēc mana ēdiena gatavošanas stila un pēc visa pārējā, ko es tev varēju piedāvāt, varētu pateikt, ka es esmu neprecēts,” saka brīvais Artūrs.

Arī abi precētie vīrieši Mārtiņš un Andris teic, ka šī šova uzdevums nav bijis iekarot brīvās sievietes sirdi. ”Tu biji karaliene, un mēs bijām tavas karaļvalsts padotie,” pie Kristīnas vēršas precētais Mārtiņš. ”Ir dažādi mērķi un dažādi ceļi. Ja mērķis būtu bijis, rupji runājot, dabūt tevi gultā, ceļš varētu būt stingri savādāks. Mērķis nosaka visu,” pārliecināts Artūrs.

”Tas viss ir saprotams, bet tajā pašā laikā tas ir randiņš. Jūs esat vīrieši, jūs taču varat izpausties. Varbūt es nācu uz meliem, bet es nācu ieraudzīt vīrieti, kas skaisti melos, kas paņems ar tādiem meliem, kas man sagriezīs galvu,” teic Kristīna.

Video

Lasi vēl