7 komentāri

Lai gan ”Precētie pret brīvajiem” 5. decembra galvenā varone Katrīna Freimane spēlē uzvedās pieklājīgi, ko novērtēja arī citi spēles dalībnieki, skatītāji ceļ trauksmi par 12. klases skolnieces dalību mīlas spēlē. Atklātā sarunā ar Skaties.lv Katrīna atklāj, kādas pārdomas viņai pašai radušās pēc dalības šovā.

Meitene ekrānā neslēpa, ka viņai otrs brīvais dalībnieks Armands Haritončuks pēc izcili organizētā randiņa šķiet teju vai ideāls, taču pēc filmēšanās atklājās pavisam cita aina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“To labo pirmo iespaidu, ko viņš atstāja randiņā, mazliet sabojāja šova noskatīšanās. Redzot, ko puisis aizkadrā runā ar savu draugu, sapratu, ka viņam ir tāda dubultmorāle, ko parāda, piemēram, pasmiešanās par to ”trīs randiņu likumu”, ” vilšanos puisī neslēpj Katrīna, kura pēc sērijas noskatīšanās otro randiņu ar Armandu nemaz īsti nevēlas.

“Sapratu, ka viņš nav tāds, kāds izskatījās. Un man radās arī pārdomas par to, ko es pati uzskatu par ideālu,” šovā gūto mācību novērtē simpātiskā meitene. Dalību mīlas spēlē viņa nenožēlo.

Un skauģu runas par to, ka trīs pirmajiem dzīves randiņiem jau nu nevajadzētu notikt TV ekrānā, laiž gar ausīm.

FOTO: ieskats šova sērijā

Skatītāji izsmej Armandu par oligarha cienīgu gājienu šovā. Kāpēc? Lasi šeit!

“Nav tā, ka es iepriekš neesmu bijusi pastaigās ar puišiem. Taču šovā man bija iespēja aiziet uz trim pirmajiem randiņiem mūžā, kurus puiši tiešām izplānojuši, pārdomājuši līdz pēdējam,” par pieredzi priecājas Katrīna.

Viņa labi apzinās, ka vienmēr būs kāds, kam nepatiks, taču viņai nav, par ko kaunēties. “Lai arī vēl mācos vidusskolā, 18 gadu man ir, un galu galā – es šovā nedarīju neko tādu, lai būtu jāiejaucas tikumības policijai.

Šovu skatījās arī mana skolotāja, un viņa apstiprināja, ka esmu uzvedusies piedienīgi un pieklājīgi. Skolā nāk klāt mazas meitenes un prasa par šovu. Pat novada domes priekšsēdētāja interesējās par to, kā man gāja šovā.

Neviens nav teicis, ka es būtu sevi kaut kā apkaunojusi,” var palepoties Katrīna.

Meitene dzīvo Tērvetē, un Armanda izteikto spriedumu par viņu kā pārāk naivu meiteni ”no laukiem” uztver ar smaidu.

“Arī mums te, laukos, ir internets un televīzija, notiek dažādi pasākumi. Nav tā, ka manā dzīvē ir tikai mana ”kūtiņa”.

Cilvēkus nevar tā sadalīt pilsētniekos un lauciniekos, jo kā laukos, tā pilsētā ir dažādi cilvēki,” par aizspriedumainu ļaužu stereotipiem sirsnīgi pasmejas Katrīna.

Un Armands viņai vairs nav aktuāls – pēc šova meitene jau saņēmusi neskaitāmus uzmanības apliecinājumus sociālajos tīklos no vīriešiem, kuri redzējuši šarmanto meiteni ekrānā. Un viņi, atšķirībā no Armanda, nesauc Katrīnu par ”pārāk jaunu un nepieredzējušu”.

“Interesanti, ka “Facebook” man raksta vīrieši, kuri ir krietni vecāki par mani, kuri vēlas nopietnas attiecības.

Šobrīd gan man dzīvē ir citas prioritātes – laulībām vēl neesmu gatava. Vēl gribu mazliet pabaudīt dzīvi.
Jā, draudzīgi papļāpāt mēs varam, bet tikai kā draugi, uz laulībām vēl netiecos, pielūdzējus mazliet apbēdināt var Katrīna.

VIDEO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl