8 komentāri
”Ar kuru katru netikšos!” ”Precētie pret brīvajiem” Nika atraidītā Anna atklāj savas prasības pret puišiem
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Nupat noslēgusies ”Precētie pret brīvajiem” pēcspēle ”Gribu randiņu ar brīvo”, kura rezultātā izveidojies skaists pāris – Niks un Līva. Savukārt otra meitene, apburošā gaišmate Anna, ir atvērta komunikācijai ar puišiem, kuri viņu, ļoti iespējams, noskatījuši Nika randiņā.

Anna uz randiņu ar Niku ieradās no Ogres un, lai arī puisis viņu neizvēlējās, neskumst par rezultātu – pavadītas lieliskas stundas, baudot gardu kafiju un augļu kokteiļus restorānā ”Sunset Lounge”.

Reportāžu no randiņa apskati te!

Skaidrs, ka Annas randiņu stāsts tikai sākas – Skaties.lv nešaubās, ka būs neskaitāmi puiši, kuri, ieraudzījuši meitenes bildes, steigs viņu meklēt sociālajos tīklos, lai paši uzaicinātu uz tikšanos.

“Man jau tāpat raksta daudzi cilvēki, kuri vēlas iepazīties, bet uzreiz varu pateikt – ja man tas cilvēks un viņa vēstule nepatīk – es neatbildu!” Skaties.lv atklāj Anna.

Taču – mēģināts nav zaudēts. Anna ir atvērta sarakstei ar puišiem, kurus ieinteresējusi pēc ”Gribu randiņu ar brīvo”, atstājot tikai savā ziņā to, vai atbildēs kādam, vai ne. Simpātiskajai meitenei vislabāk rakstīt ”Draugos”, meklējot Annu Zemturi.

“Es izvērtēju pēc izskata, lai daudzmaz sakarīgs, paskatos, ko raksta. Tad skatos, kāda izturēšanās un viss kopā. Ar kuru katru es uz tikšanos neiešu,” savi principi ir Annai.

Foto

 

 

TOP komentāri

 • Skatītājs
  +14 +14 0

  Skatītājs

  Nu drausmas ! Kā tādā paskatā var aiziet uz randiņu RESTORĀNĀ?!
  Deguns gaisā - dirsa pa zemi velkas!
 • SNAIPERIS
 • ak dievs
  +6 +6 0

  ak dievs

  Drausmiga ta Anna izskatas ka atnakusi uz kuti. Meitene mila tak doma ka izskaties

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl