13 komentāri

Pirmdienas, 31. oktobra, vakarā TV3 startēja rudens gaidītākā mīlas spēle Precētie pret brīvajiem. Pirmie varoņi jau spēlēja uz visu banku – sievu acu priekšā tika izģērbta un apčamdīta sveša skaistule.

Šova ietvaros trīs puiši – aizņemtie Rihards un Pāvels, kā arī brīvais Justs centās savaldzināt vienu un to pašu meiteni – apburošo Kristu, cīnoties par šīs sezonas galveno balvu – 800 eiro.

Rihards ar sievu Diānu kopā ir jau piecus gadus, un abi audzina dēlu. Abi gan pirms svešās daiļavas ierašanās neslēpa – Diāna greizsirdībā varētu arī mesties virsū konkurentei.

Rihards dāmu sagaidīja ar baltu rozi un Diāna, ekrānā vērojot skaisti sapucēto konkurenti, izteica cerību, ka svešās skaistules lūpu krāsa vakara izskaņā neatradīsies uz viņas vīra auguma.

Lai arī abi sākotnēji bija kautrīgi, visa jautrība sākās pēc uzkodu apēšanas. Rihards piedāvāja uzspēlēt kāršu spēli – zaudētājam ir jāizpilda uzdevumi, kas ir sarakstīti uz lapiņām.

FOTO

Pirmā zaudēja Krista, un viņai nācās novilkt vienu apģērba gabalu. Meitene izvēlējās atbrīvoties no krekliņa. Pēc tam Rihardam bija jārunā ar gurķi mutē, taču kā nākamais izaicinājums abiem krita buča.

Riharda sieva, to visu vērojot, sāka drudžaini elpot un atvieglojumā noelsās, kad izrādījās, ka Krista ir labi audzināta un izvēlas bučiņu uz vaiga.

Nākamais Kristai bija randiņš ar brīvo Justu. Puisis neslēpa, ka priecātos šovā iepazīt savu īsto un vienīgo.

Randiņš ar Justu izvērtās brīvs un nepiespiests. Justs mēģināja Kristu savaldzināt ar buču uz roku, par ko izpelnījās pamatīgu kritiku no drauga – vajagot kaut ko vairāk. Kompanjons ieteica Justam vai nu pabučoties, vai ļauties noskūt ūsas.

Justs izlēma par labu ūsu skūšanai. Ūsas tika noskūtas, taču Krista pieprasīja vēl – viņai vajadzēja, lai puisis izģērbjas. Meitenei padomā bija apgleznot Justa kailo augumu, un, kad tas bija izdarīts, Justs pieprasīja revanšu – lai izģērbjas arī Krista.

Meitene neiebilda, un apgleznots tika arī viņas puncis. Randiņa izskaņā Justs gribēja aplaimot Kristu ar skūpstu, bet meitene neļāvās.

Kā trešais ciemos Kristu uzņēma Pāvels, kura mīļoto uztrauca jautājums, vai viešņa neatradīs mājās viņas izkritušos matus.

Ciemos pie aizņemtā Pāvela Krista ieradās kāzu kleitā ar plīvuru galvā. Pāvela pārsteigums bija neviltots. Tiesa, puisis nebija uz mutes kritis – viņš izaicināja meiču ar visai bravūrīgu uzvedību, samulsinot Kristu, bet iepriecinot savu īsto draudzeni.

Krista atzinās, ka Pāvela klātbūtnē nejūtas labi un gribētu randiņu izbeigt – puisis izturoties pazemojoši. Pāvels mēģināja situāciju glābt ar dančiem, taču galu galā visu sabojāja, iegrābjoties daiļavai dibenā.

Kristai beigu beigās bija jātiekas ar visiem trim un jāizlemj, kurš varētu būt brīvais. Meitene negaidīti paziņoja, ka sapnī redzējusi Rihardu ar draudzeni, un pēc šī sapņa ir pārliecināta, ka puisis aizņemts.

Meitene izvēlējās pareizi, paziņojot, ka brīvs ir Justs. Abi saņēma naudas balvu, un Justs daudzsološi uzaicināja Kristu uz nākamo randiņu.

VIDEO

TOP komentāri

 • Bio
  +7 +6 -1

  Bio

  Diez kas nav no aizņemtajiem džekiem, un vēl mazāk no viņu kundzītēm, Rihardam vispār kaut kāds mammis. Krista gan simpātiska, gan jau aizņemtie paspēja nožēlot, ka aizņemti. Un brīvais puisis simpātisks. Lai viņiem veicas!
 • Marta
 • to Bio
  +4 +3 -1

  to Bio

  Jā, es ar par to nobrīnījos. Aizņemtie džeki it kā normāli, abi solārijos sasauļojušies, sakopušies, bet dāmas... Aizaugušām uzacīm, saģērbušās kā puikas, tādas nekādas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl