38 komentāri
”25 procenti Latvijas meiteņu naudas dēļ ir gatavas uz visu!” Neidam kļūst pretīgi, skatoties ”Precētie pret brīvajiem”
Skaties.lv

Savam iznācienam ”Precētie pret brīvajiem” gatavojas zināmās aprindās ļoti populārais mūziķis Neids. Redzot, kā uzvedas meitenes pirmajās sērijās, mūziķis neslēpj nosodījumu un akcentē, ka savā sērijā gatavs pārmācīt šādas draiskules, ja tādas tur būs.

Kā Skaties.lv atklāj Neids, viņu esot nepatīkami pārsteigusi teju visu pirmo raidījumu dalībnieču uzvedība kameru un puišu priekšā.

“Par puišiem neko sliktu nevaru teikt, bet par meitenēm gan! Īpaši nesmuki izrīkojās brīvā meitene Elena pirmajā sērijā, publiski pasakot Andrejam, ka viņš nav viņas gaumē.

Meitene parādīja tikai to, ka naudas dēļ viņa ir gatava uz visu, kaut arī puisis viņai nesimpatizēja,” šausminās Neids.
Savukārt otrajā sērijā viņu saniknojis tas, kā aizņemta dāma ļāvusies Kāmasūtras pozām kameru priekšā.

Noskaties draisko video šeit!

“Viņa bija gatava uz visu naudas dēļ, kaut puisis sēdēja blakus un visu vēroja ekrānā – Pretīgi!” analizē hiphopa talants. Tas, kas notiek ”Precētie pret brīvajiem”, Neidam licis izdarīt baisus secinājumus par Latvijas meitenēm.

”25 procenti Latvijas meiteņu ir mantkārīgas un naudas dēļ gatavas uz visu. Tas tiešām ir nesmuki pret aizņemto meiteņu puišiem – viņu meitenes bija gatavas uz visu, lai tikai iegūtu šovā naudas balvu,” dāmas kritizē Neids.

Foto: Neids un viņa meitenes

Mūziķis atzīst, ka brīžiem, skatoties šovu, viņam radies iespaids, ka daļa meiteņu vispār nedomā par savu uzvedību – to kā runā un izturas puišu priekšā.

”Ja viņai bija dota iespēja piedalīties šovā, tad jādomā ar galvu ko runā!” sašutis Neids.

Par puišiem Neids var teikt pozitīvus vārdus – mūziķis ar prieku vēro, ar kādiem paņēmieniem dāmas ”atkost” mēģina pārējie.

”Man būs arī labi paņēmieni, kā pārbaudīt meitenes. Vai es piedāvāšu meitenei sevi noskūpstīt? Hahah, lai tik gaida manu sēriju!

Būs interesanti. Jo mans mēķis nav naudas balva. Šis man bija kā pārbaudījums, vai es protu atkost, vai meitene ir brīva vai aizņemta, tas dzīvē var noderēt,” tā Neids.

Vai mūziķim šovā nāksies sastapties ar meitenēm, kuras naudas dēļ gatavas uz visu? Nepalaid garām! Neida uznāciens ”Precētie pret brīvajiem” jau 8. maijā!

Cik nopelna Neids? Lasi te!

Foto: Draiskie kadri no ”Precētie pret brīvajiem”

Video

TOP komentāri

 • :)
  +13 +13 0

  :)

  Pirmkārt, kas ir Neids?
  Otrkārt, no kurienes statistika, ka 25% meitenes naudas dēļ gatavas uz visu?
 • :D
 • Aleksa Leksa
  +10 +10 0

  Aleksa Leksa

  Pirmkart.....Paskaties uz sevi cirvi......Ko tur una ( 95% melu ) ka tu uzvedies......
  Ja tu velies kadu kritizet vai kadam parmest......labakais veids ir paradit to uz sava piemera.....ta ka tu esi 0 un neko dzive neesi sasniedzis es neredzu objektivu iemeslu tev list citu dzives un tas kritizet....Tu pat normalu teikumu nevari izveidot...kur nju vel kadu rindu.Zini driz tads skaties.lv beigs pastavet jo neko citu jau vinji nepublice ka tikai tavas izdomatas pasakas....un tas jau cilvekiem sak apnikt.....driz ignores un tad ari prieksh skaties.lv tu busi neienteresanta persona.....Ok ja sakuma cilveki lasija kadas pasakas tu atkal sastastiji un smejas par tavu slimo fantaziju tad tagad jau paliek tevis zel.......Tu dzive neko neesi sasniedzis.....Muzika esi 0....platies ar izprintetu monopola naudu.....un sauc sevi par zvaigzni?Ta ir iedomata zvaigzhnju slimiba puis....
  Ka var parmest cilvekam par vinja uzvedibu uzvedoties vel tizlak?
  Skaidrs ka vienkarshi velies sev uzmanibu pieverst :D
  Zhel ka cilveki uzkjeras....un lido ka mushas uz tada suda ka tu.......

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl