Populāri ļaudis un viņu bērni: ieskats TV3 jaunajā zvaigžņu šovā

3 komentāri
Populāri ļaudis un viņu bērni: ieskats TV3 jaunajā zvaigžņu šovā
SABĪNE ZVIRBULE, F64

Piektdien, 15. martā, TV3 skatītāju vērtējumam tiks nodots jauns televīzijas šovs visai ģimenei ”Mazā lielā zvaigzne”. Tajā viesosies sabiedrībā zināmi ļaudis un viņu bērni, kuri par saviem vecākiem atklās daudz pārsteidzošu lietu.

Ik piektdienu pie atraktīvā šova vadītāja Renāra Zeltiņa viesosies trīs populāri ļaudis un viņu bērni – lielās un mazās zvaigznes apvienotās komandas.

Komandu uzdevums būs iegūt pēc iespējas vairāk punktu it kā vienkāršās, tomēr reizēm ļoti sarežģītās viktorīnās, kurās bērni par saviem slavenajiem vecākiem atklās to, par ko skaļi nerunā. Vairāk par jauno šovu lasi šeit!

Pirmajā raidījumā TV skatītāji tiksies ar režisoru un restorānu īpašnieku Dāvi Auškāpu un viņa meitu Noru, TV3 laimes spēles ”SuperBingo” vadītāju Armandu Simsonu un viņa meitu Heidiju Petru un mūziķi un šova ”X Faktors” žūrijas locekli Intaru Busuli un viņa meitu Emīliju.

Savukārt pārējos raidījumos kopā ar savām atvasēm mirdzēs tādas zvaigznes kā dziedātājas Antra Stafecka un Jenny May, sabiedrības dāma Katrīne Sauliete un hokejists Kaspars Saulietis, aktrises Līga Zeļģe un Baiba Broka, mūziķis Atis Ieviņš, horeogrāfs Agris Daniļevčs, TV personība un pasākumu vadītāja Anna Rozīte, aktieris Normunds Bērzs un daudzi citi.