Pirms un pēc: TV3 šova “Gatava pārvērtībām” iespaidīgākie rezultāti

Pievienot komentāru
Pirms un pēc: TV3 šova “Gatava pārvērtībām” iespaidīgākie rezultāti
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv/ekrānuzņēmums

Pirms nedēļas noslēdzās TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” otrā sezona. Šajā saistībā portāls Skaties.lv apkopojis aizvadītās sezonas dalībnieču ievērojamākās un košākās pārvērtības.

”Gatava pārvērtībām” 20 raidījumos modes eksperti Aleksandrs Pavlovs, Natālija Zolberga un Žanna Dubska pārvērta 60 Latvijas sievietes. Viņu bija arī jau iepriekš TV ekrānos uzmirdzējušas dāmas.

”Saimnieks meklē sievu” dalībniece Neldija Kronberga no Auces bija īsts cietais rieksts. Dzīvē 64 gadus vecā sieviete ir īsts dabas bērns ar stingru nostāju. Šovā viņa nebija gatava pieņemt nekādas pārmaiņas, piemēram, nebija gatava pārmaiņām matu griezumā.

Arī Natālijas Zolbergas piemeklētie tērpi sievietei nebija pa prātam, tādēļ pa nakti tika šūta kleita.

Šosezon ”Gatava pārvērtībām” viena no zvaigznēm bija Velga Platace, kuru Latvija iepazina šovā ”Saimnieks meklē sievu”. Arī Velgu, kura ikdienā jūtas iestigusi klasiskajā stilā, bet gatava eksperimentiem, post izvēlējās Natālija.

Pavasara plaukumā raidījumā ”Gatava pārvērtībām” eksperti ļāvās nebijušam izaicinājumam – piešķirt sievišķības dzirksti dāmai, kura dzimusi kā zēns.

Kā Skaties.lv uzsvēra transseksuālā Linda, viņai ļoti patikusi sadarbība ar Žannu Dubsku. Ekspertes padomi tiek rūpīgi iegaumēti un turpina rūpēties par savu ārieni arī pēc šova.